Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obecnie dostępne są cztery zestawy trackerów Chipolo One Bluetooth w cenie 60 dolarów

Obecnie dostępne są cztery zestawy trackerów Chipolo One Bluetooth w cenie 60 dolarów

Urządzenia śledzące Bluetooth to przydatne drobiazgi, które mogą pomóc w odnalezieniu cennych przedmiotów, gdy zostaną zagubione. Nasz wybór dla To Chipolo One, a cena czteropaku spadła do rekordowo niskiej ceny. Pakiet (który zwykle kosztuje 75 USD) to Co sprawia, że ​​każdy tracker ma tylko 15 dolarów. Alternatywnie możesz kupić pojedynczy tracker (Zwykle 25 dolarów).

Chipolo

Cena zestawu czterech trackerów Chipolo One Bluetooth spadła do rekordowo niskiego poziomu 60 dolarów.

60 dolarów w Amazonie

Chipolo One nie jest w stanie sprostać wyszukiwaniom tłumów, takim jak AirTags czy Tile Trackers, więc prawdopodobnie nie jest to najlepsza opcja do monitorowania lokalizacji bagażu podczas podróży. Jednak wykonuje więcej niż skuteczną pracę, pomagając Ci znaleźć przedmioty w domu. Po pierwsze, ma najgłośniejszy rezonans ze wszystkich testowanych przez nas trackerów, a między naciśnięciem przycisku w aplikacji a usłyszeniem dźwięku Chipolo One nie było żadnego opóźnienia.

Dysk można łatwo rozpoznać, ponieważ jest to kolorowy plastikowy dysk. Jest też dość wytrzymały, ponieważ ma odporność na zachlapania IPX5 i dwuletnią żywotność baterii (bateria jest wymienna). Kolejnym plusem na korzyść One jest to, że jest kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem, a sparowanie z telefonami iPhone i Samsung Galaxy okazało się łatwe.

Aspektem, który zrobił na nas szczególne wrażenie, były powiadomienia o zerwaniu. Gdy znajdziesz się w odległości około 100 metrów od trackera, na telefonie pojawi się powiadomienie z pytaniem, czy coś gdzieś zostawiłeś. Za pośrednictwem aplikacji mapującej Chipolo może poprowadzić Cię z powrotem do lokalizacji, w której Twój telefon był i był ostatnio podłączony. Oczywiście możesz zadzwonić do trackera, gdy tylko się zbliżysz, aby pomóc Ci go znaleźć.

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.

READ  Gry PlayStation Plus na listopad ujawnione wcześnie