Obraz wysyła młyn plotek AFL na nadbieg

Kultowy moment po meczu między dwiema legendami futbolu sprawił, że fani zaczęli zastanawiać się, czy ich czas w grze dobiegł końca.

AFL: Future Hall of Famers Jack Riewoldt i Tom Hawkins wymienili Guernseys po tym, jak Richmond zdenerwował Cats na MCG.

Dwaj napastnicy spotkali się w środku MCG i wymienili ciosy po szokującym zwycięstwie Richmonda nad Geelong.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Hawkins i Riewoldt skulili się razem, składając autografy swoim partnerom, zanim pozowali do zdjęć, trzymając ich na wysokości klatki piersiowej.

Jednak ten moment sprawił, że kibice zaczęli się zastanawiać, czy to znak, że ich kariery dobiegają końca i czy to nie będzie ich ostatni wspólny występ na boisku.

Kontrakty obu graczy wygasły pod koniec sezonu, pozostawiając Gary’ego Lyona z Melbourne, który zastanawiał się, czy to już koniec.

„Interesująca była zamiana skoczków” — powiedział Leone w Fox Footy.

„Byli tutaj razem w AFL 360 w ciągu tygodnia, więc mogli wprowadzić ten plan w ciągu tygodnia

„Byłem bardziej zaniepokojony tym, że jeden z nich przeszedłby na emeryturę, gdyby tak było”.

Dwóch mistrzów gry. (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

chwila na wieki. (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

Napastnicy Richmond i Geelong mają wspaniałe kariery w AFL, łącząc imponujące statystyki.

Wśród nich jest sześć A-League, ośmiu All-Australijczyków, cztery medale Colemana i trzech najlepszych i najlepszych, strzelając 1529 bramek w 670 występach.

– Tam jest dwóch Hall of Fame. Idą prosto, kiedy się kwalifikują, powiedział legenda Tygrysów Matthew Richardson na Channel 7.

„Przez długi czas byli po prostu solidnymi, konsekwentnymi graczami” – dodał Luke Hodge.

READ  Jak oglądać, aktualizacje deszczowe, bezpłatny dostęp do transmisji, pogoda

Czy to ostatni raz? (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

Hawkins poprowadził szarżę przed bramką dla Kotów, zdobywając trzy gole, z których dwa padły w pierwszej kwarcie.

Na drugim końcu świata dwa gole Riewoldta padły w ostatniej kwarcie, gdy Richmond napinał mięśnie, aby odnotować 24-punktowe zwycięstwo.

Wynik przerwał serię pięciu zwycięstw Cats i po raz pierwszy w tym roku Tygrysy odnotowały zwycięstwa jeden po drugim.

Geelong ma 5-4 w sezonie po pierwszych dziewięciu rundach iw tej chwili zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Richmond awansował na 3-5, a wygrana awansowała na 12. miejsce w tabeli po słabym początku roku.