Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obsada THE FALL GUY zostaje dodatkowo przedstawiona i kpi z Ryana Goslinga w nowych, zabawnych reklamach

Obsada THE FALL GUY zostaje dodatkowo przedstawiona i kpi z Ryana Goslinga w nowych, zabawnych reklamach

Ryan Gosling i Emily Blunt wcielą się w kaskadera i reżysera, który w nadchodzącym filmie bierze udział w prawdziwym thrillerze. Komedia akcji Kozioł ofiarny. To historia, w której fikcja miesza się z faktami, a metafilm o twórcach filmowych wygląda naprawdę zabawnie. Teraz ma swoje własne, świetne promocje uber-meta. Gwiazdy filmu, Hannah Waddingham, (faktyczny) reżyser David Leitch i kilku niespodziewanych gości zebranych na rynku Kozioł ofiarny Jako najbardziej spójne doświadczenie filmowe. A także bezlitośnie kpić z Ryana Goslinga.

W Universal's sytuacja staje się jeszcze bardziej absurdalna i bardzo zabawna Kozioł ofiarny Nuda. Rozpoczynają się od ważnej wypowiedzi fikcyjnego producenta filmu, Waddinghama. Dzieli się swoim pomysłem na sprzedaż filmu, wyobrażając sobie Goslinga i Blunta jako inne znane gwiazdy filmowe. Nie jest to spójna strategia, ale dzięki niej powstają bardzo zabawne fałszywe plakaty.

W drugim zwiastunie Waddingham próbuje przyciągnąć gwiazdy mediów społecznościowych do promocji filmu. skuteczny? Właściwie tak. Ale bądź ostrożny: nie oglądaj tego, jeśli jesteś głodny i nie będziesz jeść w najbliższym czasie. Przeciwne ostrzeżenie: obejrzyj to, jeśli lubisz kłótnie o czarownice i parmezan z kurczaka.

W trzeciej promocji Waddingham prosi o pomoc kilka znanych gwiazd NBA. Tylko, że tak naprawdę nie są zainteresowani Kozioł ofiarny. Dbają tylko o Blunta i Biuro Rozliczeń. Uważają, że naprawdę powinna ponownie współpracować z Mattem Damonem, ponieważ Gosling po raz kolejny pozostaje obiektem żartów w tych reklamach.

Ryan Gosling, Emily Blunt i David Leitch w czerwonych płaszczach przy stole podczas promocji The Fall Guy
Obrazy uniwersalne

Świetne podejście. Nie ma żadnych notatek. Jeśli Gosling może chodzić z taką twarzą i takim talentem, to powinien także jeść dla naszej przyjemności. Lubimy te promocje. Jeśli film będzie tak dobry, jak ten, wszyscy będziemy się dobrze bawić, jeśli chodzi o kina 3 maja. Kozioł ofiarny Z rzeczywistych zwiastunów wyglądało to naprawdę nieźle. Mogą to być reklamy opisowe, ale charyzma, komedia i urok obsady są bardzo realne.

READ  Kingdom Tears zostało zasadniczo ukończone, zanim zostało opóźnione o rok