Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oddzielnie adoptowani brat i siostra odkrywają, że przez cały czas byli ze sobą związani

Oddzielnie adoptowani brat i siostra odkrywają, że przez cały czas byli ze sobą związani

Adoptowane rodzeństwo Frank, lat 22, i Victoria, lat 19, niedawno odkryli, że są biologicznie spokrewnieni.

Na początku XXI wieku rodzeństwo ze Staten Island zostało adoptowane osobno przez małżeństwo Angelę i Denise. Ku ich zaskoczeniu odkryli, że są biologicznym rodzeństwem dzięki testowi DNA z Ancestry.com, według raportów z Wiadomości CBS. Rodzina zażądała, aby sklepy nie używały ich nazwisk w celu zachowania ich prywatności.

Frank ujawnił: „Oboje znaleźliśmy się w separacji przez półtora roku i trafiliśmy do tej samej rodziny”. Wiadomości CBS. „Możliwości są szalone”.

Ich adopcyjna matka, Angela, wyjaśnia, że ​​oboje zostali porzuceni, gdy byli noworodkami. „Nie wiedzieli, że zostali porzuceni dopiero kilka miesięcy temu, ponieważ nie używamy słowa porzucony w naszym słowniku” – powiedziała.

Rodzeństwo zdecydowało się wypróbować Ancestry.com z chęci dowiedzenia się więcej o tym, skąd pochodzą. Ich matka kupiła każdemu z nich test DNA, a po przedstawieniu zestawu Vicky otrzymała zaskakujący list.

„Dostałem mecz z moim bratem, który wyszedł jako mój pełny brat, mój biologiczny brat” – powiedziała Vicki, odnosząc się do tego momentu jako „szalonego” i nieoczekiwanego.

Frank był pierwszym adoptowanym przez parę, która również ma biologicznego syna, po tym, jak podobno został pozostawiony na schodach przedszkola na Staten Island w 2002 roku. czas. – Toaleta na parterze Centrum Medycznego Uniwersytetu Richmond. według CBSMiała zaledwie cztery do pięciu dni, kiedy pielęgniarka i technik kardiolog, Claudia Biddle, znalazła ją obok torby z pieluchami – wyścielonymi ubraniami i całkowicie czystymi.

„Otworzyłem kabinę, w której była i pod zbiornikiem toalety” – powiedział Biddle. „Właśnie ją podniosłem i pobiegłem do kliniki”.

READ  Znaleziono ciało mężczyzny oskarżonego o pomoc wywiadowi Hongkongu

Po zabraniu jej na pediatrię Beadle odwiedzał dziecko między zmianami, aby je karmić i opiekować się nim, aż w końcu zostało adoptowane. We wtorek (15 sierpnia) Vicki i Biddle spotykają się po raz pierwszy. Pielęgniarka pokazała teraz nastolatkowi, gdzie to odkryła – to, co kiedyś było łazienką, zamieniło się w szafkę elektryczną ponad dekadę później.

Mówiąc o doświadczeniu, Vicki powiedziała wiadomości hv: „Chodzenie tutaj było emocjonalne i trochę zagmatwane, ale miło było zobaczyć, gdzie skończyłem i wiedzieć, że Claudia była taka cudowna i tak dobrze się mną opiekowała”. Mówi się, że Vicky dopiero miesiąc wcześniej dowiedziała się, co Claudia jej zrobiła, gdy była dzieckiem. Wiedziała, że ​​została adoptowana, ale nie znała swojej historii.

„Przez całe życie znałam Claudię jako najlepszą przyjaciółkę mojej mamy” – wyjaśniła CBS. „Teraz, kiedy znasz tę historię, to zdecydowanie dużo, ale w dobry sposób”.

Frank i Vicky teraz pracują Fundacja Centrum Medycznego Uniwersytetu Richmond Utworzenie funduszu stypendialnego. Na swojej stronie internetowej osoby zainteresowane wniesieniem wkładu do funduszu mogą nacisnąć przycisk darowizny, aby złożyć prezent jako hołd dla Franka i Vicki.

Zapytany o cel funduszu stypendialnego, Frank odpowiedział: „Chociaż ta historia jest o mnie i mojej siostrze, chcę pokazać wszystkim wokół mnie, którzy stworzyli tak wspaniałe życie dla mnie i mojej siostry”.