Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferty podróżne na ten tydzień: Do 40% zniżki na Samsonite, American Tourister

Oferty podróżne na ten tydzień: Do 40% zniżki na Samsonite, American Tourister

Inne doskonałe oferty sprzedaży usług turystycznych…

Wraz ze Świętami Bożego Narodzenia pojawiają się całe sanie pełne przedświątecznych wyprzedaży, w tym słynny Czarny Piątek i jego wczesne oferty.

Łowienie ryb na wakacjach? Węzeł lotniczy obsługuje loty Qantas Fidżi, Singapur, Bangkok i Bali za 652 USD. Trzeba się spieszyć, bo wyprzedaż kończy się dziś wieczorem.

Teraz wiem, co myślisz, Boże Narodzenie = świąteczne zakupy. FYI, już zacząłem to robić i Target to miejsce, do którego uczęszczają dzieci i które oferuje 20% zniżki na zabawki w tym momencie.

Jeśli robisz zakupy dla podróżnika, teraz jest dobry moment, aby podarować mu bagaż. oboje Samsonit I Amerykański turysta Świętujemy Dzień Singla (11 listopada) z rabatem do 40%.

Chociaż dla odmiany Strandbags to miejsce, w którym możesz uzyskać 30% rabatu na absolutnie wszystko „Podróżuj”, gdy zarejestrujesz się jako członek (to nic nie kosztuje!) i użyjesz kodu NOV30 przy kasie. Są to torby, torebki i akcesoria.

Z drugiej strony, miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu mogą w pełni wykorzystać to Wyprzedaże w Decathlonie w Czarny Piątek. Zmieniają się co kilka dni i dzisiaj Mają do 30 procent zniżki na deski SUP i kajaki W tym popularne Nadmuchiwany kajak turystyczny Itiwit Który jest kochany przez ponad 2000 klientów.

Miłośnicy plażowania mogą przechowywać swoje letnie ubrania w The Iconic za nawet 100 dolarów 30 procent mniej. Marki takie jak Atmos&Here, Ray-Ban, adidas i Lorna Jane są w mieszance.

Mayer też Pół plaża i akcesoria plażowe. Będąc tam, sprawdź Świąteczne zestawy piżamowe. Jasne, że nie jest to związane z podróżami, ale jest całkiem fajne i też oznaczone.

Dbasz o swoją skórę? Ludzie Ma 20-procentową zniżkę na produkty kosmetyczne w całej witrynie. bestseller Kolagenowy krem ​​przeciwstarzeniowy z ogórka morskiego Do 104 USD (ze 129 USD).

READ  Kwestie WHO wzywają ekspertów do pomocy w zbadaniu pochodzenia COVID | Wiadomości o pandemii wirusa koronowego

Wreszcie, jeśli nie możesz się doczekać nowej pościeli, pościeli lub ręczników (oczywiście na plażę) Na koniec sezonu rabaty w Canningville sięgają 75%. Nie mogę tego pokonać. Jest nowy nabytek Ręczniki plażowe za 19,99 USD I Zestawy prześcieradeł bawełnianych już od 29,99 USD.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną listę najlepszych ofert, na które możesz trafić w tym tygodniu.