Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zapomnij o nowym MacBooku Pro, Apple ma coś lepszego

Z jabłko Podjąć decyzję Przełamując dwudziestoletnią passę premier za pomocą Nie zapowiada nowego Maca Co dalej z rodziną MacBooków w ostatnim kwartale roku? Jestem pewien, że wierzący zawsze będą czekać na najnowsze wersje, ale każdy, kto szuka teraz nowego MacBooka, może ogólnie rozważyć obecną ofertę Apple, aw szczególności najnowszego MacBooka Pro.

Jednak każda inna opcja dostępna teraz iw niedalekiej przyszłości jest znacznie lepszą opcją niż najnowszy laptop Apple’a.

Po pierwsze, przypomnienie, że obecny nowy MacBook Pro (wydany na WWDC w czerwcu 2022 r.) Niezręczne połączenie MacBooka Air z M2 i wentylatorem MacGyvered dla dodatkowego chłodzenia. Pozwala to procesorowi działać nieco szybciej niż w powietrzu, ale płacisz o wiele więcej za to niewielkie przyspieszenie w powietrzu. Jeśli grasz w MacBooka o moc, potrzebujesz „profesjonalnego” MacBooka Pro; Ci, którzy szukają definicji stosunku jakości do ceny firmy Apple, powinni pozostać przy MacBooku Air.

A co z tymi, którzy szukają brutalnej siły? 14-calowe i 16-calowe laptopy MacBook Pro z układami M1 Pro i M1 Max są mocniejsze, ale zbudowane na poprzedniej generacji Apple Silicon. Niecierpliwie oczekiwana aktualizacja do M2 Pro i M2 Max, którego wielu spodziewało się w czwartym kwartale 2022 roku… nie pojawił się. Jest na kartach na pierwszą połowę 2023 roku.

Ci, którzy szukają większego laptopa, mają wiele opcji na rynku Windows, ale Apple zachował opcje MacBooka z większym ekranem pod oznaczeniem Pro. Dzięki Apple Silicon podnosisz wydajność rdzenia do poziomów bardziej niż wystarczających dla większości konsumentów (Nawet jeśli Tim Cook i jego zespół nie dotrzymali terminu), większy ekran w MacBooku Air będzie jedną z najbardziej oczekiwanych aktualizacji. Wskazuje na to łańcuch dostaw Apple przygotowuje 15-calowy ekran do swojego laptopa — opcja, która byłaby mile widzianą odmianą od tradycyjnego portfela Apple.

Warto też zapytać, czy naprawdę potrzebujesz laptopa. Czy odchodzisz od biurka i pracujesz w ruchu, który gwarantuje mobilność, lub Czy smartfon lub tablet sparowany z komputerem iMac lub Mac Studio byłby lepszym wyborem?

Możesz szukać gdzie indziej w obecnym asortymencie, zaoszczędzić na naprawdę potężnym laptopie lub poczekać na większy ekran. Apple ma o wiele więcej opcji teraz iw najbliższej przyszłości… i wszystkie są lepsze niż nowy MacBook Pro.

Teraz przeczytaj najnowsze nagłówki dotyczące komputerów Mac, iPhone’ów i iPadów w cotygodniowej kolumnie Apple Loop magazynu Forbes…

READ  Zdobądź ekscytujące zadania w ten weekend dzięki Trivial Pursuit Live! 2