Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogromne zawieszenie GTA Mod z powodu „rosnącej wrogości”

pospolity Grand Theft Auto: San Andreas mod GTA: Underground oficjalnie zamknął swój sklep i zamknięto, powołując się na „rosnącą wrogość wobec umiarkowanego społeczeństwa”, a także „nieuchronne zagrożenie dla naszego psychicznego i finansowego dobrego samopoczucia”. Czytając między wierszami, wygląda na to, że modderzy postanowili wyciągnąć wtyczkę dzięki wspomnianej rosnącej wrogości ze strony firmy macierzystej Rockstar Games, firmy macierzystej dewelopera Grand Theft Auto, firmy Take-Two Interactive.

Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony, mody opisały GTA: Underground jako „ambitny mod totalnej dywersji dla Grand Theft Auto: San Andreas„który próbował połączyć wszystkie gry Rockstar 3D w jeden mod. Obejmuje to gry wideo, takie jak Grand Theft Auto IIII Grand Theft Auto Vice CityI pościgI pościg 2, I zastraszać Z bronią, pojazdami i prawie wszystkim dodanymi bez wymiany czegokolwiek z Grand Theft Auto: San Andreas. No cóż, on już nie żyje.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź wideo o wycofaniu GTA: Underground:

„Ze względu na rosnącą wrogość wobec umiarkowanej społeczności i nieuchronne zagrożenie dla naszego zdrowia psychicznego i finansowego, ze smutkiem ogłaszamy, że oficjalnie wstrzymujemy rozwój GTA: Underground i wkrótce zatrzymamy wszystkie oficjalne pobieranie offline” – napisał dkluin. twórców modów, Na forach GTA. „Chcielibyśmy podziękować społeczności za ogromne wsparcie, jakiego nam udzielili w ciągu ostatnich lat, a naszemu utalentowanemu zespołowi ds. retuszu za wspaniałą pracę, poświęcenie i wspaniałe chwile, które spędziliśmy razem”.

Jak wspomniano powyżej, mod do GTA: Underground wydaje się być ukończony i oczyszczony z kurzu, ale ogłoszenie sugeruje również, że niektórzy członkowie zespołu mogą wspólnie pracować nad tytułem gry. Możesz sprawdzić Wszystkie nasze poprzednie relacje z serii Grand Theft Auto są tutaj.

Co myślisz o GTA: Underground zamykającym sklep? Czy jesteś zaskoczony, widząc słynny model Grand Theft Auto? Powiedz nam w komentarzach lub skontaktuj się ze mną i napisz do mnie na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

READ  Beat z Jet Set Radio dołącza do nowej listy Super Monkey Ball

[H/T PC Gamer]