Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogromny nowojorski billboard zaskakuje fanów Fortnite wśród niepokoju w sezonie 4 – „Chcę trochę lamy O!”

Fortnite stał się jedną z największych gier ostatnich lat dzięki ogromnemu szumowi w społeczności. Tytuł zapoczątkował nową erę gamingu, otwierając dla fanów bramę do darmowego battle royale. Fani uwielbiają ten tytuł przede wszystkim za jego wyjątkowość i kolorystykę, ponieważ pozwalał im na kilka godzin przypiętych do ekranów.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Biorąc to pod uwagę, Epic Games wprowadziło nowe aktualizacje do Fortnite, jednocześnie wprowadzając ogromną bibliotekę kosmetyków w grze. Nawiązali współpracę z kilkoma miliardami franczyzobiorców, celebrytów, znanych osobistości, marek i wielu innych, aby dostarczać treści masom. Pomogło to Epic Games osiągnąć nowe wyżyny, przyciągając miliony graczy do swojej gry.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Z biegiem lat Fornite ewoluował nie tylko jako tytuł, ale po drodze doskonale odwzorował idealną historię. Ciekawe wydarzenia są teraz ulubieńcami fanów i niecierpliwie czekają na kolejną aktualizację sezonu.

Obecnie Fortnite gra w Rozdział 3, Sezon 3, w grze zatytułowanej „Wibracje”. Wygląda jednak na to, że sezon dobiega końca, ponieważ franczyza drażniła kolejny sezon w najlepszych miejscach reklamowych Nowego Jorku.

Fortnite przedstawia wgląd w rozdział 3 sezonu 3 na Times Square w Nowym Jorku

Wygląda na to, że fani Fortnite będą potrzebować aktualizacji, ponieważ franczyza dała wgląd w nowy sezon w Nowym Jorku. Przedstawili się na tablicy ogłoszeń Times Square, wystawiając na niej płatki zbożowe. Fortnite użył żywych kolorów, takich jak żółty i różowy, nadając klipowi charakter piekarza. Pojawił się również w pudełku po płatkach zbożowych zatytułowanym LLAMA O’, dzięki czemu fani stworzyli swoje teorie.

Zanurkuj głębiej

Fortnite Insider dzieli się szaloną teorią na temat pojawienia się „Mecha” w popularnym programie animacji z powrotem do gry

10 dni temu

Chyna, znana informatorka Fortnite, ujawniła te informacje w swoim najnowszym poście na Twitterze. Przesłali klip z Times Square z podpisem: „Zwiastun sezonu 4 z prawdziwego życia zauważony na Billboard na Times Square!”

W tym czasie fan znalazł sposób na skomponowanie teorii pierwszego sezonu, umieszczając to samo w komentarzu Chyny Sekcja, „Drażnią się tutaj, że jest to prawdopodobnie nowa przepustka bojowa do przepustki S4. Jeśli przyjrzysz się uważnie, kolory na tym pudełku z pigułkami wydają się pasować do skóry lisiej dziewczyny nieco ze skanu. Zaklęcie pigułki może bądź tam. Dzięki temu pasuje do estetyki”.

Poza tym na imprezę dołączyły tysiące innych fanów, dzieląc się swoimi opiniami na ten temat. Oto, co mieli do powiedzenia.

Wraz z pierwszym zwiastunem Rozdziału 3, sezonu 4, fani nie będą już mogli się doczekać kolejnej zawartości. Następna Fortnite Sezon rozpocznie się około 30 listopada 2022 roku.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię: Najlepsze gry na PlayStation, Xbox i PC oparte na popularnych powieściach

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Czy macie jakieś teorie na temat nadchodzącego sezonu Fortnite? Daj nam znać swoje cenne odpowiedzi w sekcji komentarzy.