Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniono nowe tryby gry wieloosobowej Modern Warfare 2, w tym tryb trzeciej osoby

Activision ujawniło dziś rano tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare 2 i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej podekscytowany trybem wieloosobowym Call of Duty od jakiegoś czasu. Z bardzo głębokim zanurzeniem w Warzone 2 (więcej na ten temat tutaj)To ulepszone doświadczenie Call of Duty.

Jeśli chodzi o główne zmiany w podstawowej mechanice, w grze pojawi się pływanie i walka w wodzie, w której można pływać i strzelać z broni palnej pod wodą. Możesz także powiesić półki, a także zjeżdżać lub nurkować po ziemi, co sprawia, że ​​w ogóle nie jesteś bezpieczny.

Jednym z największych nowych trybów jest zupełnie nowa playlista z perspektywy trzeciej osoby. Umożliwi to odtwarzanie niektórych trybów/list odtwarzania w trzecim trybie z kamerą umieszczoną kilka stóp za prawym ramieniem gracza. Od tego momentu Activision twierdzi, że tryby pierwszoosobowe i trzecioosobowe pozostaną oddzielne, ale może się to zmienić w przyszłości.

Inne nowe tryby obejmują:

  • skaleczenie: Pobiera elementy z strzelaniny 2v2 i ostatniego obwodu w Warzone
    Ratowanie więźniów: Tryb stworzony z myślą o innowacjach sprzętowych z frontem i centrum Hack and Siege
  • Inwazja (wojna lądowa): To wojna. Ogromna i chaotyczna bitwa 20 na 20 z mieszanką graczy i AI walczących ramię w ramię i za każdym razem przeciwko sobie. Zdobywaj punkty, eliminując AI i ludzkich wrogów za pomocą elementów wyposażenia, pojazdów, serii zabójstw, UAV lub dronów bojowych.
  • naloty: Nowe doświadczenie współpracy, które pojawi się po premierze, zapewni rozgrywkę w trybie współpracy dla trzech graczy, która obejmuje rozwiązywanie zagadek, pracę zespołową i intensywne zaklęcia bojowe.
  • Specjalne operacje: Wraca, aby wprowadzić do kampanii kolejne doświadczenie kooperacyjne.

Beta Call of Duty rozpocznie się w ten weekend, ale podzieli się na fale dla tych, którzy zamówili w przedsprzedaży i na różnych platformach. Jeśli chcesz wcześnie wejść do wersji beta COD: MW2, udostępniamy kody tutaj.

READ  Splatoon 3 w absolutnie oszałamiającym krajobrazie miejskim Spider-Verse

Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się 28 października. Obecnie najtańszy jest 78 USD od Amazona.