Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Oldboy” zmienia się w serial telewizyjny

„Oldboy” zmienia się w serial telewizyjnyneon

Koreański reżyser Park Chan-wook i Lionsgate Television łączą siły, aby stworzyć anglojęzyczną wersję serialu telewizyjnego jego popularnego południowokoreańskiego thrillera o zemście z 2003 roku „Oldboy”.

Serial ma być nową adaptacją historii luźno opartej na Magnie o tym samym tytule. To drugi anglojęzyczny film, który zostanie wyemitowany w tym obiekcie po remake'u filmu z 2013 roku w reżyserii Spike'a Lee, z Joshem Brolinem w roli głównej.

Park wyreżyserował i współautorem oryginalnego filmu opowiadającego o mężczyźnie więzionym w pokoju przez piętnaście lat, nie wiedząc dlaczego i przez kogo. Po uwolnieniu porywacz musi zostać odnaleziony w ciągu pięciu dni.

Choć jest to samodzielny film, stanowi także środkową część trylogii Parka „Vengeance”, która obejmuje „Sympathy for Mr. Vengeance” i „Sympathy for Lady Vengeance”.

Park wyreżyserował także filmy takie jak „Służąca”, „Stoker”, a ostatnio „Decyzja o odejściu”, a także wyprodukował „Snowpiercer” w jego filmowych i telewizyjnych wcieleniach. Wyreżyserował także miniserial „The Little Drummer Girl” oraz napisał/wyreżyserował nowy limitowany serial „The Sympathizer” dla HBO.

„Ta serialowa adaptacja Oldboya będzie zawierać surową siłę emocjonalną, kultowe sceny walki i emocjonalny ton, dzięki którym film stał się klasykiem” – mówi w oświadczeniu Scott Herbst, wiceprezes wykonawczy i szef ds. rozwoju scenariusza w Lionsgate Television.

źródło: THR
Poprzedni artykułPlanowany jest serial animowany „Złoty topór”.
Następny artykułCavell nie wyklucza opcji obligacji

READ  Ta kochająca celebrytów marka produktów do pielęgnacji skóry otrzymuje rzadkie cięcia – w tym jednorazowy peeling Meghan Markle.