Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Omid Scobie mówi, że „nie ma już powrotu” do księcia Harry’ego i Williama

Omid Scobie mówi, że „nie ma już powrotu” do księcia Harry’ego i Williama

Książę William „nie chce znać” swojego brata – twierdzi biograf księcia Harry’ego w szokujących fragmentach swojej nowej książki.

Przez wiele lat istniała nadzieja, że ​​Harry i William w końcu się pogodzą i staną się tak blisko siebie, jak kiedyś.

Jednak nowe, tragiczne zarzuty postawione przez przyjaciela i biografa Harry’ego, Omida Scobiego, w jego książce Endgame, wydają się kłaść kres wszelkim pozorom nadziei, że para znów będzie zachowywać się jak bliscy bracia.

Pan Scobie twierdzi w książce, we fragmencie, którym udostępniono: ludzieWilliam „nie chce znać” swojego młodszego brata i uważa, że ​​„armia terapeutów zrobiła mu pranie mózgu”.

„Rozmawiałem ze źródłem na bardzo wczesnym etapie procesu, a ono określiło Harry’ego jako „indywidualistę” i przekazało, że takie jest zdanie Williama” – czytamy w książce.

„Ci dwaj mężczyźni byli kiedyś tak blisko zbieżni w swoich poglądach. Jeden z nich również musiał działać, aby chronić koronę. W tym momencie nigdy nie spotkają się oko w oko. Są zupełnie przeciwnymi stronami… i to nie będzie możliwe. zmienić.”

Według pana Scobiego sytuacja uległa dalszemu pogorszeniu po nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia królowej.

Twierdzi, że Harry pilnie zadzwonił do Williama, aby dowiedzieć się, w jaki sposób jego brat pojedzie do królowej, ale został zignorowany. Ostatecznie zarezerwował dla siebie prywatną wycieczkę do Szkocji, ale ostatecznie okazało się, że jest już za późno i królowa zginęła tragicznie.

Co gorsza, Scobie twierdzi, że Harry początkowo „nie miał pojęcia”, jak tragiczna była sytuacja, kiedy wchodził na pokład swojego prywatnego samolotu.

Następnie „Źródła” poinformowały brytyjskie gazety, że Charles osobiście poinformował Harry’ego o tym, co się dzieje. Scobie twierdzi jednak, że tak nie było, a jego młodszy syn był „zdruzgotany”.

Pomimo własnych uczuć pan Scobie powiedział, że Harry „jest skłonny odejść” od spraw, jeśli William, który nadal „nie chce z nim rozmawiać”, odpuści.

READ  Drugi mężczyzna pojawia się w sądzie w sprawie rzekomego zabójstwa obywatela Polski w parku Lanarkshire

Źródło podało: „Przyznał, że jest mało prawdopodobne, aby sytuacja się zmieniła, zwłaszcza w przypadku jego brata, który nawet nie chce z nim należycie rozmawiać”. Jak Harry wyjaśnił później swojemu przyjacielowi: „Jestem gotowy, aby to pokonać”. Kto wie, czy otrzymamy przeprosiny, czy odpowiedzialność? Kogo to naprawdę w tym momencie obchodzi?

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry