Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Opóźnienie daty premiery Evil West przesuwa zabijanie wampirów do listopada

Wydawca Focus Entertainment i deweloper Flying Wild Hog ogłosili wydanie złe opóźnienie gra akcji Zły ZachódData premiery przesunięta na 22 listopada 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC. Wcześniej planowano jego premierę 20 września Zły Zachód Nie jest to wielka sprawa, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile gier zostało ostatnio wprowadzonych do 2023 roku, w tym takich jak Dziedzictwo Hogwartu i ewentualnie Północ z Marvela.

Jak zwykle powodem opóźnienia jest chęć dodania do premiery jeszcze większego wyrafinowania. Jednak Flying Wild Hog i Focus Entertainment doceniają pozytywne opinie, które Zły Zachód Otrzymano w PAX East. W rzeczywistości Arthur Damian z The Escapist zaprezentował grę na PAX East i był odpowiednio oszołomiony mieszanką Bóg wojny A diabeł może płakać Mechanika rozgrywki, która zaowocowała szaloną, ale satysfakcjonującą rozgrywką. Jeśli reszta gry jest podobna do tego, co zapowiedział Art, prawdopodobnie jest to świetna wersja.

Opóźnienie daty premiery o dwa miesiące spowoduje ostateczne uruchomienie Zły Zachód Wszystko słodsze. Chociaż teraz będzie konkurować z Bóg wojny Ragnarok A szkarłatny pokemon A FioletowyPozycja nie do pozazdroszczenia.

READ  Nadchodzące premiery Netflixa, które poprawią Twój sezon świąteczny — wiadomości tamilskie