Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Śmierć Anne Heishi została oficjalnie uznana za wypadek przez koronera

Śmierć Anne Heishi została oficjalnie uznana za wypadek przez koronera

Śmierć aktorki ann do cholery Został skazany za wypadek.

Według eksperta medycyny sądowej hrabstwa Los Angeles: mężczyźni na drzewach Gwiazda zmarła z powodu wdychania dymu i urazów cieplnych po tym, jak jej samochód zapalił się, gdy 5 sierpnia uderzył w podmiejski dom w Los Angeles.

W uzyskanym przez niego raporcie kryminalistycznym Ludziemetoda śmierci Heche została wymieniona jako wypadek i zauważono również, że „zamierzone złamanie z powodu tępego urazu” było kolejnym „istotnym przypadkiem”, w którym doznała straszliwej kolizji.

Czytaj więcej: Tommy Dorfman ogłasza swoje zaręczyny z kobietą

Śmierć Anne Heck 12 sierpnia została oficjalnie uznana za wypadek. (GT)

Heche został hospitalizowany po incydencie z ogniem i umieszczony w śpiączce. Aktorka nigdy nie odzyskała przytomności, a 12 sierpnia została uznana za zmarłą. Ponieważ Heche była dawcą narządów, przez kolejne dwa dni trzymano ją na aparatach podtrzymujących życie, dopóki nie znaleziono biorców. Jej podtrzymywanie życia zostało oficjalnie przerwane 14 sierpnia.

„Dzisiaj straciliśmy jasne światło, życzliwą i szczęśliwą duszę, kochającą matkę i lojalnego przyjaciela” – powiedział przedstawiciel gwiazdy w oświadczeniu w momencie śmierci Heche.

Czytaj więcej: Coldplay i Natalie Imbroglia honorują Olivię Newton-John

ann do cholery
Anne Heshe przeżyła jeszcze dwa dni dzięki podtrzymaniu życia, ponieważ była dawcą narządów. (Instagram)

„Ann będzie bardzo tęsknić, ale żyje dzięki swoim pięknym synom, ucieleśnieniu jej twórczej pracy i jej emocjonalnemu powołaniu. Jej odwaga, by zawsze bronić tego, kim naprawdę jest i szerzyć swoje przesłanie miłości i akceptacji, będzie trwały efekt.”

Jej najstarszy syn, 20-letni Homer, również wydał oświadczenie.

„Po sześciu dniach niemal niewiarygodnych wstrząsów emocjonalnych pozostawiłam głęboki, cichy smutek” – powiedziała Homer, którą dzieliła z byłym mężem Cole’em Lavonem. „Mam nadzieję, że moja matka jest wolna od bólu i zaczyna odkrywać to, co lubię sobie wyobrażać jako jej wieczną wolność”.

READ  „Marmaduke” ciasno owinięty stos kina - Filmy - Buzz

Na dzienną dawkę 9 miodów, Zapisz się do newslettera tutaj.

Wolfgang Petersen

Słynny niemiecki reżyser Wolfgang Petersen umiera w wieku 81 lat