Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Opóźniona transakcja o wartości 44 miliardów dolarów

Elon Musk powiedział w piątek, że jego umowa o wartości 44 miliardów dolarów dotycząca Twittera jest tymczasowo wstrzymana, powołując się na szczegóły dotyczące spamu i fałszywych kont.

„Umowa na Twitterze jest tymczasowo wstrzymana w oczekiwaniu na utworzenie kopii zapasowej danych, które spam/fałszywe konta stanowią już mniej niż 5% użytkowników” – powiedział Musk w tweecie.

Oczekująca umowa na Twitterze: Elon Musk.kredyt:AP

Akcje firmy zajmującej się mediami społecznościowymi spadły o 20 procent w obrocie przed wprowadzeniem na rynek. Twitter nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Firma oszacowała na początku tego miesiąca, że ​​błędne obliczenia lub spam stanowiły mniej niż 5 procent zarabiających codziennie aktywnych użytkowników w pierwszym kwartale.

Powiedziała również, że do czasu zamknięcia umowy z Muskiem stoi w obliczu kilku zagrożeń, w tym tego, czy reklamodawcy będą nadal wydawać pieniądze na Twitterze.

Pobierać

Musk, najbogatszy człowiek na świecie i jeden z absolutnych zwolenników wolności słowa, powiedział, że jednym z jego priorytetów jest usunięcie „botów spamowych” z platformy.

Firma zajmująca się mediami społecznościowymi stwierdziła, że ​​do czasu zamknięcia umowy z Muskiem stoi w obliczu kilku zagrożeń, w tym tego, czy reklamodawcy będą nadal wydawać pieniądze na Twitterze w obliczu „potencjalnej niepewności co do przyszłych planów i strategii”.

Musk skrytykował politykę moderacji Twittera. Powiedział, że chciałby, aby algorytm Twittera priorytetowo traktował tweety, aby były publiczne i jest przeciwny nadmiernej sile obsługi firm, które się reklamują.

READ  5 pierwszych kroków, które należy podjąć, jeśli zostaniesz oskarżony o przestępstwo (nieważne jak małe) » FINCHANNEL