Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oprah Winfrey: Co gospodarz powiedział publiczności po przekazaniu samochodów w 2010 roku, według użytkownika TikTok

Oprah Winfrey: Co gospodarz powiedział publiczności po przekazaniu samochodów w 2010 roku, według użytkownika TikTok

„Dostajesz samochód! Dostajesz samochód! Dostajesz samochód!” – A także blok mądrości!

Szczęśliwa fanka Oprah Winfrey, która była jedną ze szczęśliwców, którzy otrzymali diamentowe kolczyki, fantazyjną torebkę i nowiutki samochód podczas prezentu ikony telewizji „Ulubione rzeczy”, zdradziła publiczności, co prowadzący talk-show powiedział publiczności gdy kamery przestały się kręcić, the Poczta Nowego Jorku raporty.

„Byłem na audiencji Program Oprah Winfrey Kandi Davis z Chicago powiedziała w swoim popularnym TikToku. „To był szalony, szalony dzień”.

W klipie, który zgromadził ponad 3,1 miliona wyświetleń, pani Davis, zamężna matka dwójki dzieci, wyjaśniła, że ​​Winfrey — obecnie 69-letnia i znana z tego, że we wrześniu 2004 r. bardzo szczery wobec Show-goersów po tym, jak każdy został nagrodzony lśniącym nowym samochodem. (Winfrey rzekomo zapłaciła podatki za każdego odbiorcę samochodów podarowanych w dniu pokazu pani Davis.)

Przedstawiciele Oprah Winfrey nie odpowiedzieli od razu PocztaProśba o komentarz.

„Zdjęła swoje złote szpilki, usiadła na skraju sceny i rozmawiała z nami wszystkimi” – wspomina Davis z wymiany z listopada 2010 roku. A ona powiedziała: „Wiem, że nie czujesz, że zasługujesz na którąkolwiek z tych rzeczy i nie zasługujesz na to”. „

„Żaden z was na to nie zasługuje” – kontynuował zwycięzca przejazdu pod rzekomym adresem Winfrey. „Ale zasługujesz na to i chcę, żebyś o tym pamiętał”.

Davies pochwalił motywującą przemowę Winfrey, nazywając to „piękną chwilą”.

Jednak sarkastyczni krytycy w mediach społecznościowych argumentowali, że zamiast tego rzekome słowo zachęty było w rzeczywistości słabo zawoalowaną dezaprobatą.

„Żaden z was na to nie zasługuje, ale tak”… brzmi jak pochlebstwo z tyłu głowy” – napisał jeden z poruszonych komentatorów.

„Nie podobało mi się to, co powiedziała. Nie zasługujesz na to?”, powiedział inny sceptyk.

jej wypowiedzi [were] Źle”, po części kolejny hejter gitary.

READ  Jennifer Garner ogłasza smutną wiadomość osobistą w emocjonalnym poście

„że to [giving] Nieszczery komplement” – powtórzył kolejny lekceważący komentarz, na co pani Davis odpowiedziała: „Po prostu nie tak miało być. Po prostu nie opowiedziałem tej historii właściwie”.

W późniejszym poście pani Davis wyjaśniła, że ​​komentarze Winfrey miały na celu podwyższenie jej czasu antenowego, a nie jej bagatelizowanie.

„Kiedy program się skończył, publiczność była pełna płaczących ludzi i tak wzruszona tym, czego właśnie doświadczyliśmy, że dostaliśmy samochód” – powiedziała pani Davis.

Dodała: „Wiele osób mówiło:„ Powinnam sprzedać samochód i dać pieniądze moim dzieciom ”, zauważając, że ludzie czuli się zbyt upokorzeni życzliwością Winfrey.

Pani Davis kontynuowała: „Oprah usłyszała część tej rozmowy i powiedziała:„ Pozwól, że cię tam zatrzymam ”. Nie zasługujesz na to, a jeśli czujesz, że na to nie zasługujesz, niech tak będzie. Ale chcę, żebyś czuła, że ​​na to zasługujesz. Chcę, żebyś to zaakceptował. Chcę, żebyś wyjechał stąd samochodem i nie czuł się źle. Pozbądź się poczucia winy związanego z kupnem tego samochodu”.

Dla większej przejrzystości Davis powiedział o Winfrey: „Miała na myśli to w naprawdę miły sposób. To nie był komplement z tyłu ręki”.

W innym miejscu żałośnie niezrozumiana matka wyjaśniła, że ​​każdy członek publiczności mógł wybrać kolor Volkswagena z 2012 roku – którego nie było na rynku w czasie rozdania.

Gdy samochody były gotowe do odbioru, ona i jej współodbiorcy mogli odebrać swoje indywidualne przejażdżki, każdy owinięty dużą czerwoną kokardą, od lokalnych dealerów.

W kolejnym poście pani Davis – która potwierdziła w Internecie, że przez ostatnie 12 lat utrzymywała swojego wiśniowego volkswagena garbusa w przyzwoitym stanie – zaoferowała inne luksusowe łupy, które zdobyła z ekskluzywnych upominków, w tym Le Creuset naczynia kuchenne, niedawno nabyte. Wręczyła burgundową torbę trenerską, cekinowe buty ogg i diamentowe kolczyki w kształcie gruszki, a personel produkcyjny Winfrey wręczył jej kluczyki do samochodu podczas kręcenia.

READ  Premiera Władcy Pierścieni Powrót do Morii na PS5 została opóźniona

„On był [all] „Naprawdę fajnie jest je przechowywać” – powiedziała.

Ten artykuł pierwotnie się ukazał Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą