Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oryginalny port Nintendo Switch firmy Automata ma dym od fanów Kingdom Hearts

Oryginalny port Nintendo Switch firmy Automata ma dym od fanów Kingdom Hearts

Po tym, jak Nintendo ogłosiło ulubione RPG akcji PlatinumGames Jarzmo: automatyczne Pojawi się na Switchu jeszcze w tym rokuNiektórzy gracze proszą Square Enix o stworzenie oryginalnych portów dla Królestwa Serca również gry.

podczas wczoraj Nintendo Direct Mini: Partner ShowSquare Enix to ogłosił jarzmo: Automata end of YoRHa إصدار release Pojawi się na Switchu 6 października. Port Switch zawiera wcześniej wydane dodatki, takie jak DLC „3C3C1D119440927” A także nowa moda.

W kolejnym poście na blogu Oficjalny japoński jarzmo Konto Twitter Potwierdził, że port Switcha będzie działał z prędkością 30 fps z rozdzielczością 1920 x 1080 po zadokowaniu i rozdzielczością 1280 x 720 w trybie ręcznym. Podczas gdy Jarzmo: automatyczne wentylatory Udostępnione memy W odpowiedzi na to, jak źle Koniec edycji YoRHa Może działać na skromnych konsolach Nintendo, Królestwa Serca Fani domagali się prezentacji Square Enix Królestwa Serca Ta sama transakcja z uruchomieniem oryginalnego portu na przełączniku.

Czytaj więcej: Królestwa Serca Fani mówią, że porty Switch Cloud są do niczego

„Jak możesz zdobyć pudełko? jarzmo Do odtwarzania 1080p przy 30 klatkach na sekundę, ale nie możesz zawracać sobie głowy tworzeniem natywnego portu Królestwa Serca LMFAO,” Jeden użytkownik Twittera napisał.

„Nie możesz mi powiedzieć Królestwa Serca Oryginalny port nie jest możliwy, patrząc na to, jak to zrobić jarzmo Odtworzy 1080p na stacji dokującej Switcha”, Inny odpowiedział.

naturalnie , Królestwa Serca Gry są już dostępne na Switchu, via Przepływ technologii w chmurze Jest przeznaczony jako obejście do grania w wymagające gry na przenośnym sprzęcie konsolowym. Podczas gdy perspektywa posiadania Sory i jego załogi w podróży była spełnieniem marzeń fanów, te porty do przełączania w chmurze okazały się koszmarem.

READ  Mustang GTD zapewnia osiągi samochodu wyścigowego na drodze

Od czasu uruchomienia wersji Switch w chmurze Królestwa Serca W lutym gracze zgłosili Poważne problemy z czasem reakcji i awarie uruchamiania. Cloud Ports grało fatalnie dla niektórych fanatyków Królestwa Serca Fani, którym bezpośrednio doradzali innym graczom Nie kupowanie gier na Switchu.

Trudno winić Królestwa Serca Fani oburzeni, że Square Enix nadał grze głównie na PlayStation 2 nijakie traktowanie portu w chmurze podczas Jarzmo: automatycznektóry jest pełnym tytułem na PlayStation 4, otrzymuje oryginalny port na Switcha.

„Muszę sobie wyobrazić, że dzieje się tak, ponieważ [Tetsuya] Zawsze miałem Nomurę KH Zespół zajmuje się portami bezpośrednio i jest teraz bardziej zajęty, podczas gdy PlatinumGames ma przepustowość” – powiedział YouTubeber. Liam Allen Miller napisał na Twitterze. „Ale to nie jest świetny wygląd, zwłaszcza w przypadku tytułów na PS2”.

Kotaku Skontaktowałem się z Square Enix i Nintendo po komentarz.

Czas pokaże, czy nagrodzony platyną RPG akcji spotka ten sam los Królestwa Serca Jeśli chodzi o wydajność Switcha. Jeśli tak, to jestem pewien, że niektórzy gracze wyjdą z tego jako wyzwanie w prawdziwym świecie gry, tak jak robią to już w obecnych wersjach przez sabotuj ich HUDy. Być może jest to początek wyzwania ze złą liczbą klatek na sekundę.

jarzmo: Automata end of YoRHa إصدار release Premiera na Nintendo Switch 6 października za 40 USD (56 USD) i jest już dostępna w przedsprzedaży w eShopie.