Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto pierwszy obraz PlayStation VR2 In The Wild

Sony opublikowało już zdjęcia zarówno zestawów słuchawkowych PlayStation VR2, jak i nowych konsol PlayStation VR2 Sense, ponieważ niezależny deweloper omyłkowo opublikował pierwsze zdjęcia „na wolności” zestawów słuchawkowych i kontrolerów.

Niezależny twórca Bit Planet Games (studio stojące za Ultra Wings 1 i 2) opublikował na Twitterze swoje podekscytowanie pojawieniem się ich gry na PlayStation VR2 wraz z pojawieniem się obrazu ich zestawu deweloperskiego, nie zdając sobie sprawy, że wyraźnie nie wolno im tego robić w tym czasie. To skłoniło ich do szybkiego usunięcia obrazu i ponownego udostępnienia go za pomocą standardowego obrazu dostępnego na PlayStation.

Nie ma wiele do nauczenia się poza tym zdjęciem, chociaż przyjrzymy się bardzo długiemu przewodowi, który jest świetny, biorąc pod uwagę, że jest to urządzenie przewodowe, a także wygląda jak dwa inne przewody (kontrolery na zdjęciu również mają zostać wysłane ). Jeśli mam jedną początkową uwagę, to jest to, że konsole PlayStation VR2 Sense są nieco większe, niż początkowo sądziłem, ale można się tego spodziewać, biorąc pod uwagę użycie kulistego projektu do śledzenia.

Dla przypomnienia, PlayStation VR2 ma się ukazać za około 12 miesięcy. Zestaw słuchawkowy będzie oferował obrazy 4K/HDR za pomocą obiektywów OLED, z nową technologią sensoryczną, w tym wbudowanymi w zestaw silnikami wibracyjnymi, a także śledzeniem ruchu gałek ocznych i śledzeniem opartym na kontrolerze po wewnętrznej stronie zestawu słuchawkowego bez potrzeby używania zewnętrznej kamery. Zestaw słuchawkowy połączy się z PS5 za pomocą jednego przewodu USB-C, więc koniec z hackowaniem.

Jak dotąd jedynym ważnym tytułem startowym, jaki znamy z własnego punktu widzenia, jest Horizon Call Of The West, O czym możesz przeczytać więcej tutaj. Wiemy również, że No Man’s Sky, The Walking Dead: Saints and Sinners Chapter 2: Retribution oraz Resident Evil Village również trafią na PlayStation VR2.

READ  Jak wybrać inteligentnego asystenta do swojego domu?