Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto aktualizacje, które nie pojawiły się wczoraj w transmisji na żywo Apple

Zbliżenie / Apple przedstawia nowego iPada Pro na imprezie 20 kwietnia 2021 roku.

Apple spakowało wczoraj sporo reklam w krótką, godzinną prezentację: Nowy iPad ProI Nowe komputery iMac, a Nowy Apple TV 4K, I uruchom AirTags, Na przykład, ale bez ograniczeń. Ale jeśli chodzi o wszystko, co dyrektorzy Apple i menedżerowie produktów mieli do powiedzenia na scenie, było coś, o czym nie wspomniano (lub może szybko przeoczono).

Wiele z tych drobnych szczegółów zostało ukrytych na stronach produktów, specyfikacji lub pomocy technicznej po tym, jak firma Apple zaktualizowała swoją witrynę internetową o nowe produkty związane z wydarzeniami. To nie jest pełna lista wszystkich rzeczy, które zmieniły się w witrynie Apple, ale wybieramy niektóre z najciekawszych.

Zacznijmy od aktualizacji systemu operacyjnego.

W przyszłym tygodniu pojawiły się nowe aktualizacje systemu operacyjnego

Wczoraj w rankingu Apple Release Candidate (RC) wersje iOS 14.5, iPadOS 14.5, tvOS 14.5, macOS Big Sur 11.3 i watchOS 7.4 dla twórców aplikacji wskazywały, że te aktualizacje systemu operacyjnego są już tylko kilka dni przed premierą. Czas między wydaniem kandydata a ostateczną wersją generyczną różnił się od aktualizacji do aktualizacji, ale zawsze był szybki – czasami nawet jeden dzień.

Firma Apple wyraźnie oświadczyła również, że tvOS 14.5 zostanie wydany w przyszłym tygodniu, a Apple zwykle publikuje aktualizacje oprogramowania dla wielu systemów operacyjnych w tym samym czasie.

Będziemy przeglądać różne funkcje i poprawki błędów w tych aktualizacjach, gdy się pojawią, ale można śmiało powiedzieć, że najbardziej zauważalną rzeczą jest nowość od Apple. Przejrzystość śledzenia aplikacji Zmiana, która spowoduje, że aplikacje będą prosić użytkowników o pozwolenie na ich śledzenie w wielu aplikacjach.

21,5-calowy iMac firmy Intel nigdzie się nie wybiera (jeszcze)

Kiedy Apple wypuściło pod koniec zeszłego roku pierwsze M1 Macs, starsze wersje Maców Intela nadal współistniały wraz z ich nowymi kuzynami Apple Silicon, zwykle w konfiguracjach high-end. Pozostało to przynajmniej częściowo prawdą po wprowadzeniu 24-calowych komputerów iMac M1: zarówno 27-calowe, jak i 21,5-calowe iMac z procesorami Intel są Nadal jest dostępny do kupienia W sklepie internetowym Apple.

READ  Fortnite Rozdział 4: Najwięcej usterek XP, jakich możesz doświadczyć w Rozdziale 4 Sezon 1

27-calowy model działa jak zwykle. Jest to przypadek podobny do tego, który pojawił się pod koniec 2020 roku dla komputerów Mac M1; Apple postrzega M1 jako układ podstawowy, a wyższe i bogatsze wersje komputerów Mac, które otrzymały warianty M1 w zeszłym roku, są nadal dostępne z procesorami Intela.

21,5-calowy iMac jest nadal w sprzedaży w Apple Store.
Zbliżenie / 21,5-calowy iMac jest nadal w sprzedaży w Apple Store.

Samuel Axon

27-calowy iMac jest nadal dostępny, tak jak poprzednio, i nosi najnowocześniejszy znak w tej linii produktów, dopóki nieunikniona aktualizacja Apple Silicon dotrze do droższej części asortymentu.

Ale co jest jeszcze bardziej zaskakujące, nadal jest na sprzedaż 21,5-calowy Intel iMac, chociaż jest on zakopany głęboko na stronie zakupu 27-calowego iMaca, co dziwne. Ta przetrwała konfiguracja zawiera dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 siódmej generacji o taktowaniu 2,3 ​​GHz, 8 GB lub 16 GB pamięci DDR4 2133 MHz oraz 256 GB pamięci SSD lub 1 TB pamięci Fusion Drive.

Kosztuje 1099 USD dla początkującego lub 1299 USD z opcją 16 GB pamięci RAM. Ma taką samą konstrukcję jak stary 21,5-calowy iMac, bez drastycznych zmian, które widzieliśmy w nowo wprowadzonym 24-calowym modelu.

Mac mini ma lepszy Ethernet

Kiedy pojawił się M1 Mac mini, niektórzy potencjalni nabywcy narzekali, że nie oferuje opcji 10 Gigabit Ethernet dostępnej w modelach Intel Mac mini. Firma Apple rozwiązała ten problem, dodając tę ​​samą opcję aktualizacji do M1 Mac mini. Kosztuje 100 dolarów w porównaniu z M1 Mac mini 699 USD za cenę podstawową Ze sklepu internetowego Apple.

Nowa opcja konfiguracji Ethernet dla Maca mini.
Zbliżenie / Nowa opcja konfiguracji Ethernet dla Maca mini.

Samuel Axon

Kalejdoskop akcesoriów

Po aktualizacji Apple okazało się, że nowa Magic Keyboard, która jest wyposażona w wiele opcji kolorów z Touch ID, działa z komputerami Mac innymi niż 24-calowy iMac Są sprzedawane z. Ale nie ekscytuj się zbytnio, jeśli jesteś istniejącym użytkownikiem Maca, który uwielbia Touch ID: klawiaturę, przynajmniej na razie. Właśnie Sprzedawane z nowym komputerem iMac. To może się zmienić w przyszłości – musimy poczekać i zobaczyć.

READ  Super Mario RPG Remake Kijanki: lokalizacje, notatki, nagrody i wiele więcej

Apple nie wdawało się w szczegóły na ten temat podczas prezentacji, ale pojawiło się wiele nowych kolorów dla Magic Mouse, Magic Trackpad i Magic Keyboard. Wszystkie pasują do nowych kolorów iMaca i na razie są dostępne tylko jako pakiety z nowymi komputerami iMac. Nawet pleciony przewód zasilający dla 24-calowego iMaca jest oznaczony kolorami.

Nowa biała alternatywa dla Magic Keyboard dla iPada Pro.
Zbliżenie / Nowa biała alternatywa dla Magic Keyboard dla iPada Pro.

Samuel Axon

IMacs i Magic Keyboards to nie jedyne rzeczy, które są dostępne z nowymi kolorami i opcjami dostosowywania. Apple dodał dwa nowe pliki iPad Smart Folio I Mądre zabezpieczenie Kolory: Mallard Green i Electric Orange. Plik Klawiatura Magic Keyboard dla iPada Pro Dostępna teraz również w kolorze białym.

Sklep został również zaktualizowany o nowe paski Apple Watch. Obejmuje nowy Hermes skoczył jedną rundę W różnych kolorach dostępne są również nowe kolory dla istniejących stylów pasków, w tym pętla Solo, pętla pleciona Solo, pętla skórzana i Sport. Możesz odwiedzić Witryna Apple Watch Aby zobaczyć pełną listę dostępnych kolorów.

Wreszcie pojawiły się nowe kolory dla iPhone’a 12 Etui silikonoweTak samo jak ona Skórzane torby I skórzany portfel.