Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Xiaomi udostępniło zwiastun dotyczący Smartwatcha Mi Band 7 Pro

Podczas gdy wszyscy przygotowujemy się do nadchodzącej flagowej serii telefonów Xiaomi – Xiaomi 12S, firma opublikowała również informacje o nowym smartwatchu.

W opublikowanym dzisiaj krótkim zwiastunie Xiaomi zaprezentowało pierwszy wygląd Mi Band 7 Pro, wersji premium Mi Band 7, wprowadzonej na rynek w maju tego roku. Kilka wyciekających renderów ujawniło później, że zegarek ma metalową obudowę, lepszą jakość wykonania i większy ekran. Mówi się, że pojawi się 4 lipca wraz z serią Xiaomi 12S.

Rendery Mi Band 7 Pro

Xiaomi ma wkrótce wiele zapowiedzi. Jednym z nich jest wersja Pro Mi Band 7, o której mówi się, że pojawi się w przyszłym tygodniu. Do tego czasu Xiaomi wydało plik Krótki zwiastun wideo Aby fani mogli zobaczyć, jak wygląda Mi Band 7 Pro.

W związku z tym wariant Pro jest postrzegany z nieco większym ekranem, metalową obudową i lepszą jakością wykonania – wszystko to sprawia, że ​​wygląda bardziej premium niż jego zwykły odpowiednik. Cóż, jest też lepszy niż Redmi Smart Band Pro, który jest obecnie najlepszym smartwatchem na rynku Xiaomi.

Nowy tracker fitness premium – Mi Band 7 Pro – powinien mieć wszystkie zwykłe funkcje swojego zwykłego odpowiednika, a także mieć pewne specjalne możliwości. Ponieważ Xiaomi nic nie wspomniało, musimy poczekać na przecieki lub oficjalną premierę.

podczas gdy, kilka pokazów Z Digital Chat Station zaufany przewodnik dał nam lepsze spojrzenie na to, jak będzie wyglądał model Pro. Wydaje się, że występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – jeden ze złotą ramką wokół wyświetlacza i białym paskiem, a drugi z brązową ramką wokół wyświetlacza i czarnym paskiem.

Xiaomi udostępniło zwiastun dotyczący zegarka premium Mi Band 7 Pro-min

Oba będą miały tradycyjny pasek w stylu zegarka, w przeciwieństwie do Redmi Smart Band Pro. Dowiemy się o nim więcej, gdy Xiaomi wypuści go 4 lipca wraz z serią Xiaomi 12S.

READ  W Czarny piątek sprzedaż Xbox Series S pokonała PS5 i Xbox Series X