Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Otwarcie dwóch Hamptons of the Hiltons w Polsce

Niedługo otwarte zostaną dwa nowe hotele Hilton w Hampton w Polsce – Tornovo Botkorn na północno-zachodnich przedmieściach Białegostoku i Bośni.

Ma być realizowany przez Hampton Rokovsky Development z hotelu Hilton Bialistok i zarządzany przez VHM Hotel Management. Będzie obsługiwał 122 pokoje i ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. Oczekuje się, że Hampton Hilton Tornovo Podcorn zostanie otwarty pod koniec 2023 roku. 135. pokój gościnny należy do Hotelu Grupa Concrete i jest zarządzany przez City Park Hotel Management.

Otwarcie tych dwóch hoteli w Polsce pozwoli im sprostać niezaspokojonemu popytowi w dwóch głównych dzielnicach biznesowych, przy jednoczesnym dalszym przyspieszeniu dynamicznego rozwoju hotelu Hilton w Polsce, który ma obecnie 23 obrót nieruchomościami i 16 kolejnych projektów. Ten podwójny podpis ilustruje nasze stałe tempo w Europie Środkowej i Wschodniej i pomoże nadrobić zaległości przy wznowieniu podróży.
Patrick Fitzkibben, starszy wiceprezes Hilton ds. Rozwoju w regionie EMEA

Hampton to nowy budynek, sześciopiętrowy obiekt napisany przez Hilton Bialistock, w którym znajduje się Hampton Hub, centrum fitness, elastyczne przestrzenie konferencyjne i parking. Powinien znajdować się przy ul. Lipova 41, w odległości krótkiego spaceru od kampusu uniwersyteckiego w Białymstoku, Opery Botlaska i zespołu oraz Białostockiego Teatru Lalek.

Znajduje się na Hampton ul by Hilton Tornovo Podcorn. Bosnaska 40 w mieście Będzie to nowy projekt budowlany z Hampton Hub, centrum fitness i elastycznymi miejscami spotkań.

READ  Jeremy Sochan będzie reprezentował Polskę tego lata na FIBA ​​​​OQT