Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oznaki i objawy raka piersi: 35-letnia dziewczyna pozostawia rozdzierającą serce wiadomość końcową

Oznaki i objawy raka piersi: 35-letnia dziewczyna pozostawia rozdzierającą serce wiadomość końcową

W wieku 35 lat zmarła kobieta, która otrzymała druzgocącą wiadomość, że nie przeżyje więcej niż pięć lat od chwili, gdy usłyszała diagnozę szoku.

W kwietniu 2018 r. u Nikki Newman z Wielkiej Brytanii zdiagnozowano raka piersi w czwartym stadium, po tym jak podczas kąpieli pod prysznicem zauważyła nietypowy guzek pod piersią.

Cały jej świat się zawalił, kiedy powiedziano jej, że lekarze nic nie mogą zrobić, ponieważ jej nowotwór jest uważany za nieuleczalny.

Otrzymuj najlepsze oferty i produkty wybrane przez nasz zespół w Best Picks >>

Zwolenniczka raka spędzała czas na podnoszeniu świadomości i prowadzeniu kampanii na rzecz organizacji charytatywnych, szczerze opisując wzloty i upadki swojego życia na oczach ponad 330 000 obserwujących na Instagramie.

Jej mąż Alex potwierdził we wtorek, że zmarła, pozostawiając rozdzierające serce ostatnie słowa, które napisała przed śmiercią.

„Jeśli to czytasz, oznacza to, że nie żyję” – napisała w poście udostępnionym w jej imieniu przez męża.

„Ale spędziłam tam pięć i pół roku, co nie jest złe jak na piersi w czwartym stadium (sic!). I nic z tego:„ stoczyła swoją bzdurną bitwę ”. Nic nie straciłam, w końcu rak wziął górę, i to jest w porządku, wszyscy byliśmy. Wiemy, że to się stanie.

„Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek byli gotowi usłyszeć te słowa, myślimy, że jesteśmy niezniszczalni i magiczne lekarstwo pojawi się, ale prawda jest taka, że ​​wszyscy żyjemy tym życiem dzień po dniu – uczy się nas, że nasze dni są krótsze.”

Nikki Newman zmarła w wieku 35 lat na raka piersi w czwartym stadium. kredyt: Nikki Newman
Jej świat się zawalił, gdy powiedziano jej, że lekarze nic nie mogą zrobić. kredyt: Nikki Newman

Namawiała swoich zwolenników, aby „obiecali mi, proszę”, że będą szanować wszystkich wokół siebie.

READ  Mermaid Core i Barbequer łączą siły, aby uzyskać najlepszy letni manicure

„Podaruj swoim przyjaciołom i bliskim największy stresor. Wybierz życie! Nigdy nie wiesz, co wydarzy się za rogiem, więc nie bierz niczego za pewnik” – powiedziała Nikki.

„Wszyscy staliście się częścią mojego dziedzictwa, mojego Instagrama… i z głębi serca dziękuję wam wszystkim za bycie tutaj na każdym kroku.

„Jeszcze wiele przed nami (w przygotowaniu kilka wspaniałych rzeczy), których celem będzie kontynuacja tego dziedzictwa, więc bądźcie czujni i nadal bądźcie niesamowitymi ludźmi (sic!), którymi wszyscy już jesteście!”

Zakończyła swój wpis pozytywnym akcentem.

„Wierzę w energie i jeśli ludzie będą nadal czerpać z pozytywnej energii, którą stworzyliśmy dzięki tym stronom i innym im podobnym, zawsze będę z wami” – powiedział Nicky.

„Kocham was wszystkich, moi marudni przyjaciele (sic!)! Nikki”.

Jej mąż Alex potwierdził jej śmierć, pozostawiając po sobie jej rozdzierające serce ostatnie słowa. kredyt: Nikki Newman

Jej mąż Alex, znany w mediach społecznościowych jako Mr G, złożył hołd swojej „niesamowitej” żonie.

„Moja fasola była dla mnie czymś więcej niż tylko partnerem czy kochankiem, była naprawdę moim homarem” – powiedział.

„Znamy się odkąd skończyliśmy czternaście lat i przez lata… zawsze byliśmy do siebie nierozerwalnie przyciągani. Naprawdę rzadkie połączenie dusz, które po prostu miały być jednością.

„Nikki nigdy nie akceptowała półśrodków, brała życie obiema rękami i sprawiała, że ​​każda chwila była wyjątkowa i niezapomniana.

„Stworzyliście tutaj dziedzictwo, miejsce, w którym każdy może zobaczyć, że życie jest pozytywne, uśmiechnięte i szczęśliwe. Nawet w obliczu trudności… nawet jeśli wydaje się to niemożliwe”.

W ciągu pięciu lat podnosiła świadomość, opisując wzloty i upadki w swoim życiu. kredyt: Nikki Newman
W tym samym tygodniu, w którym usłyszała szokującą diagnozę raka, poroniła. kredyt: Nikki Newman

W marcu Nicki powiedziała swoim obserwatorom, że „zaplanowała i zapłaciła” za swój pogrzeb.

READ  Gina Rinehart wzywa Australijską Galerię Narodową do usunięcia jej wizerunku Giny Reinhart

„Udało mi się zrobić coś, co nie było łatwe, ale wiedziałam, że naprawdę tego chcę” – powiedziała.

„Nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Rozmawiałam z rodziną i mój plan był w telefonie od ponad roku, ale rozmowa z organizatorem pogrzebu sprawia, że ​​jest on bardzo realny”. .

„Dzięki temu zyskałam poczucie spokoju i teraz wiem, że kiedy nadejdzie czas, moi przyjaciele i rodzina będą mniej się martwić.

„Jestem zaszczycony, że mogę zdjąć z nich trochę presji w bardzo trudnym momencie i dzięki temu czuję się bardziej komfortowo ze wszystkim, co nadejdzie.

„Uwaga: małą wskazówką dotyczącą jednego z moich życzeń jest strój, który będzie czarny, ale z odrobiną koloru”.

Nikki cieszyła się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, dokumentując swoją podróż z rakiem. kredyt: Nikki Newman

Nikki zyskała rzeszę fanów w mediach społecznościowych, dokumentując swoją przygodę z rakiem przez ostatnie pięć lat – dzieląc się wszystkim, od pozytywnego nastawienia do życia po „najgorsze dni” w swoim życiu.

W tym samym tygodniu, w którym usłyszała szokującą diagnozę raka, poroniła.

W kwietniu 2021 roku Nikki szczegółowo opisała, jak jej życie „zmieniło się na zawsze”, gdy powiedziano jej: „To rak, ale już się rozprzestrzenił. Nie mogę cię wyleczyć, nic nie mogę zrobić”.

„Moje marzenie o założeniu rodziny, starzeniu się i zobaczeniu każdego centymetra tego świata legło w gruzach w jednym zdaniu” – powiedziała.

„Zamiast tego powiedziano mi: ‚Masz krótką średnią długość życia, będziesz przechodzić chemioterapię przez całe życie i nie będziesz mogła mieć dzieci’”.

„To prawda, co mówią, czasami potrzebny jest ogromny szok, aby w końcu otworzyć oczy i zobaczyć, jakie naprawdę jest życie, przestać zamartwiać się drobnostkami i znaleźć prawdziwe szczęście. Myślę, że wtedy mi się to przydarzyło.

„Będę więc nadal podnosić się po każdym ciosie i żyć tym darem życia najlepiej, jak potrafię, tak długo, jak to możliwe, z wami wszystkimi u mego boku”.

READ  365 dni 2: Data premiery i inne prognozy
Jej mąż Alex opisał swoją żonę jako „niesamowitą” i „naprawdę mojego homara”. kredyt: Nikki Newman

W wywiadzie dla 7NEWS.com.au w maju 2021 r. Nikki powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, że nie tylko ma guzek w piersi, ale także odwrócony sutek i zaciśnięte sutki – wiedziała, że ​​wszystkie objawy to rak.

Kiedy jeden guzek powiększył się i zaczęły pojawiać się inne objawy, Nikki wiedziała, że ​​musi natychmiast umówić się na wizytę – szczególnie w świetle historii raka piersi w jej rodzinie.

Tym razem wiedziała, że ​​rokowania nie będą dobre, gdyż przyszła spodziewając się usłyszeć, że ma raka.

„Właśnie wyszłam za mąż, próbowałam zostać mamą, pracowałam na pełny etat, z dnia na dzień zmagałam się z normalnymi zmartwieniami i stresami, które wszyscy uważamy za ważne… dopóki coś nie wstrząsnie twoim światem” – powiedziała.

„Zdiagnozowano u mnie pierwotnego raka piersi, a tydzień później osiągnęłam czwarte stadium nieuleczalnego raka piersi z przerzutami do kości.

„Średnia długość życia w przypadku wtórnego raka piersi wynosi od trzech do pięciu lat”.

Aby uzyskać bardziej angażujące treści związane ze stylem życia, odwiedź 7Life on Facebook.

Po ustąpieniu objawów u mojej mamy zdiagnozowano wyniszczającego raka.