Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pamiętacie oryginalną, ciemniejszą wersję Beetlejuice

Pamiętacie oryginalną, ciemniejszą wersję Beetlejuice

Nawet jeśli uznacie ten film za przyjemny, musicie to przyznać Sok z żuka (Teraz transmitujesz CV) Bardzo ciemne. Tego można się spodziewać po filmie, który tak bardzo skupia się na śmierci, życiu pozagrobowym i tym, co to znaczy być duchem, ale mimo że wciąż pojawiają się fragmenty klasycznej czarnej komedii Tima Burtona, które po tym wszystkim mogą przestraszyć dzieci w pokoju lata. Warto zaznaczyć, że oryginalny scenariusz obiecywał coś znacznie mroczniejszego.

oryginalny Sok z żuka Scenariusz był mroczniejszy niż film Tima Burtona

Sok z żuka Został stworzony przez powieściopisarza, który stał się scenarzystą Michaelem McDowellem, który zaczął rozwijać ten pomysł wraz ze swoim partnerem Lawrence’em Sinelikiem w ich domu w Massachusetts w latach 80. Wyobrażając sobie historię, w której duchy są w rzeczywistości miłymi ludźmi, a żywi ludzie są utrapieniem, McDowell ostatecznie nawiązał współpracę ze scenarzystą i producentem Larrym Wilsonem, aby całość nadawała się na film fabularny. Zarówno McDowell, jak i Wilson napisali napisy do ostatecznej wersji Sok z żukaale według Sinelik ich pierwotna wizja była znacznie bardziej ponura niż to, co pojawiło się na ekranie.

POWIĄZANE: Najlepsze sceny z Sok z żuka

Mówiąc do Dzwonienie Jeśli chodzi o oryginalną wizję McDowella i Wilsona, Sinelec stwierdził, że tytułowy bohater był pierwotnie „bardziej groźny” i złowieszczy niż dowcipny duch Michaela Keatona, a najwięcej udało nam się zobaczyć w finalnym filmie. Żeby było jeszcze gorzej, Maitlandowie (Alec Baldwin i Geena Davis) zginęli w znacznie bardziej drastyczny sposób niż w wypadku samochodowym w ostatecznej wersji. Aby podkreślić, jak smutna i smutna była Lydia Dietz (Winona Ryder), scenariusz dał jej „normalną” siostrę, która ostatecznie została wycięta podczas przepisywania.

Ale to nie wszystko. Mówiąc do Hej ho! O filmie kilka lat temu Wilson zauważył, że najciemniejszą częścią oryginału mogło być jego zakończenie. W filmie, który wszyscy znamy, Lydia zaprzyjaźnia się z rodziną Maitlandów, pomaga trzymać Sok z żuka z daleka i uczy się bardziej cieszyć życiem z pomocą swoich przyjaciół-duchów, którzy mieszkają w szczęśliwym nawiedzonym domu. Według Wilsona… cóż, nie to pierwotnie mieli na myśli on i McDowell.

READ  Filipińczycy pracują we Francji i Bangladeszu

POWIĄZANE: Geena Davis jest gotowa na „Sok z żuka 2”, nawet jeśli nie jest pewna, ile lat mają duchy

„Naszym pierwszym zakończeniem była Lydia, która zginęła w pożarze i mogła dołączyć do Barbary i Adama w zaświatach” – powiedział Wilson. „Kilka osób powiedziało nam: «Czy naprawdę sądzicie, że to dobry pomysł? Czy to naprawdę wiadomość, którą chcecie wysłać nastolatkom na całym świecie? Zginąć w pożarze?». Więc tak, prawdopodobnie było ciemniej.

Więc tak, podczas gdy Sok z żuka Różne śmierci i okaleczenia to bez wątpienia czarna komedia, prawie nią była doskonały Kompletna czarna komedia z kolejną śmiercią, żeby wszystko dopracować. To z pewnością zwiększyłoby koszmar dla niektórych członków rodziny, więc cieszymy się, że trafiliśmy tam, gdzie poszliśmy.

Sok z żuka jest teraz transmitowany strumieniowo na SYFY. Sprawdź harmonogram, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, kiedy możesz go złapać.