Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„CO JEST PRAWDZIWE”: Kelly Finlayson ostro krytykuje Ricky’ego Gervaisa za „obrzydliwy” żart

„CO JEST PRAWDZIWE”: Kelly Finlayson ostro krytykuje Ricky’ego Gervaisa za „obrzydliwy” żart

Kelly Finlayson, żona gracza NFL Jeremy’ego Finlaysona, skrytykowała Ricky’ego Gervaisa za drwiny z chorych dzieci w jego nadchodzącym programie komediowym.

Gervais znalazł się w ogniu krytyki za żart, który pojawił się w klipach promocyjnych nowego programu komediowego dla serwisu Netflix.

W odcinku komediowym Gervais wyjaśnia, że ​​wysyła wiadomości wideo do nieuleczalnie chorych dzieci za pośrednictwem Fundacji Make-A-Wish, żartując, że zawsze zaczyna swoje filmy od słów: „Dlaczego nie chciałeś wyzdrowieć? Co, ty” też jesteś upośledzony?”

Gervais od razu daje do zrozumienia, że ​​w prawdziwym życiu nie używa słowa „R” i że żart był tylko częścią jego programu.

Jednak Finlayson, który walczy z rakiem jelit i płuc, stał się celem biuro I Po życiu Gwiazdka za dobór słów.

„Co do cholery” – napisał Finlayson w relacji na Instagramie.

„Nawet nie wiem, dlaczego daję temu facetowi czas antenowy. Ale jeśli nie jesteś pewien, o czym był mój ostatni post… Ten facet, @rickygervais, wykorzystuje nieuleczalnie chore dzieci jako przedmiot swoich żartów.

„Obrzydliwe. To, że to wciąż jest na Instagramie, żeby ludzie mogli to zobaczyć, przyprawia mnie o mdłości. Obrzydliwość”.

Finlayson powiedziała, że ​​skontaktowała się z Netfliksem, aby złożyć skargę na Gervaisa.

„Mój numer został zablokowany przez współzałożyciela @netflix @reed2001, gdy tylko poprosiłem o oddzwonienie w celu omówienia negatywnego wpływu, jaki będzie miała oferta specjalna @rickygervais.

„Rozmawiałem z samym @tedsarandosem (dyrektorem generalnym Netflix) oraz jego osobistym asystentem w @netflix i został on oznaczony. Jeśli coś się stanie, w co wątpię, to inna historia.

„Wiele mówiłoby to o jego charakterze, gdyby wolał mnie ignorować i zarabiać trochę pieniędzy w banku nieuleczalnie chorych dzieci”.

W 2021 roku u 27-letniej Finlayson zdiagnozowano raka jelita grubego w czwartym stadium, po urodzeniu córki Sophii z mężem Jeremym, który gra w Port Adelaide.

READ  Zapakuj nowy film „Obcy” i „Pogromcy duchów”

Na początku tego roku podzieliła się pozytywną informacją, że jej chemioterapia przebiega „niesamowicie”.

Chociaż jej diagnoza pozostaje ostateczna, Kelly będzie nadal poddawana badaniom, aby uzyskać lepszy obraz jej długoterminowych rokowań.

Przeczytaj powiązane tematy:Netflixa