Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezydent Honchos – Ustanowiono dominatorów NA OWL 2022

tydzień 1 z Uwaga i obserwuj Liga 5tak Sezon w książkach, podczas gdy było wiele trudności technicznych i Techniczny Trudności w poruszaniu się, można śmiało powiedzieć, że OWL i Monitor 2 To był mocny początek jej wejścia w nową erę e-sportu.

W tym tygodniu zobaczyliśmy najciekawsze momenty z każdej drużyny, wielkich zwycięzców, wspaniałe występy, ale także kilka dużych spadków z franczyz z Ameryki Północnej, co sprawia, że ​​weekend otwarcia jest niesamowicie ekscytujący i nieoczekiwany. Nie wspominając nawet o tym, jak robić szum na pierwszym wydarzeniu na żywo . Uwaga i obserwuj Przez ponad dwa lata pierwszy tydzień OWL był kwiecisty i radosny.

Z wyjątkiem kilku gier wydaje się, że każda seria spełniła obietnice transformacji Monitor 2 przyniesie. Widzieliśmy standardową formację meta, Soldier: 76 różnych rodzajów tradycyjnego nurkowania z Ana, Lucio, Winston i DPS flex. Jednak widzieliśmy również wiele iteracji i różnych kombinacji zespołów, dzięki czemu przez cały weekend rzeczy były nowe i inne. Ta elastyczność i wszechstronność, których tak bardzo brakowało w grze od lat, więc wspaniale było zobaczyć, w zasadzie dwanaście różnych perspektyw na to, jak grać. Uwaga i obserwuj.

Ale to właśnie widok trzech zespołów sprawił, że stali się jedynymi zespołami, które w weekend otwarcia wyszły z dwoma zwycięstwami. Oto niektóre z godnych uwagi funkcji i wyraźnych potraw w Uwaga i obserwuj Szefowie lig.

HONCHOS HEAD – SFS, ATL, LAG

Ten weekend był ogromny dla perspektyw Atlanta Rain, Los Angeles Gladiators i San Francisco Shock. Obie drużyny pozbyły się buldożerów z przeszłości i wkraczają w sezon 5 z nowymi gadżetami, nowymi członkami drużyny i niesamowitą siłą ognia.

W Atlancie pokazali, jak twardzi byli w wygranym 3-1 z Florida Mime, ale to ich czysty mecz z New York Excelsior naprawdę podkreślił, jak okropne może być panowanie. Xander”hakDomic i Benjaminultrafioletowy„David, naprawdę otrzymał tytuły MVP w swoich kursach mistrzowskich Pięść Zagłady i Ana, ale szczerze mówiąc, dużo uwagi należy skierować na Charliego”Neron„Road Zwarg. Wydawał się być w najlepszej formie po sezonie pełnym dezintegracji i sceptyków podczas San Francisco Shock w 2021 roku. Tracker i Echo w zamiataniu z Nowym Jorkiem były fantastyczne i kluczowe w utrzymaniu XL, który kiedykolwiek miał przyczółek w serii.

READ  Mass Effect 3 Easter Egg ujawniony dziewięć lat później

Inną drużyną, która zrobiła duże wrażenie, był San Francisco Shock, który w ramach powrotu do starych osiągów nie upuścił ani jednej mapy w pierwszych dwóch meczach sezonu. Wchodząc do OWL 2022, wyglądało na to, że wszystkie oczy były w szoku, patrząc na nich, aby zobaczyć, jak szybko mogą odzyskać siły po porażce w play-off w zeszłym sezonie i czy mogą ponownie znaleźć się na szczycie.

Można śmiało powiedzieć, że Shock po raz kolejny zdobyła złoto ze swoim zespołem i przedstawia zespół zdolny do wyeliminowania przeciwników. Trudno powiedzieć, który z dwóch meczów najlepiej podsumowuje ich mocne strony, ponieważ obaj w ogóle deptali po słabszych przeciwnikach. To, co naprawdę pokazuje ich pomysłowość, to nieustanna presja Colina”.woda kolońska„Arai i Dong Hyun”Przyzwoity„Kim.

Obaj byli graczami, o których dużo rozmawiano z różnych powodów, ale było duże zainteresowanie tymi dwoma w 2022 roku. Po weekendzie otwarcia zdecydowanie dodali się do listy zaskakujących starterów. Śledź ponownie w tym sezonie. Coluge przyniósł drużynie niesamowitą presję i sprawność mechaniczną, a to była obrzydliwa zdolność Propera do maksymalizacji potencjału żołnierza na flankach i dzięki nano-wizjerom, co powstrzymało wszelkie próby gry. Obaj gracze byli imponująco w swojej sile i obaj zaprezentowali występy godne kolejnych tytułów MVP.

Ostatnią drużyną, która wyszła z weekendu z wynikiem 2:0, byli odnowieni Gladiatorzy z LA, którzy w większości wyglądali wystarczająco onieśmielająco, by odnieść solidne zwycięstwa nad przeciwnikami, ale z nieco większą liczbą pęknięć w zbroi niż Shock lub Reign. Utrata dwóch map może nie wydawać się najgorszą rzeczą na świecie, ale rywalizacja na szczycie jest niesamowicie zacięta, zdobywając jak najwięcej dyplomów, co jest kluczem do utrzymania miejsca na tronie.

Ogólnie zapaśnicy grali dobrze, Cory”Rainer„Skoda i Kevin”Kewster„Pearson otrzymał odpowiednie gesty MVP za swoją grę, ale pasmo gwiazdorskich zapaśników jest godne podziwu. Znamy indywidualną siłę Jin-seo”Co„Kim i Daniel”śmieszny„Hathaway pochodzi z poprzednich sezonów, ale połącz te dwa elementy razem, a masz tylną passę prawie nieprzeniknionej wytrzymałości.

READ  To bezpłatne narzędzie internetowe to szybki i łatwy sposób na usuwanie obiektów z obrazów

Gladiatorzy to jak dotąd jedyna drużyna, która wciąż potrzebuje trochę poprawy w swojej grze. Mają świetne kawałki i szalony potencjał, a wciąż mają wystarczająco dużo czasu, aby osiągnąć wyżyny, jakie może osiągnąć taki zespół. Przy wystarczającym skupieniu i parze w silniku, może to być wreszcie drużyna Gladiatorów, która naprawdę osiągnie wyżyny, jakich zawsze oczekiwała seria.