Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Perth Scorchers vs Hobart Hurricanes, pchnięcie Davida Warnera, Matt Wade, relacja z meczu, blog na żywo, wyniki, zdjęcia, wideo

Perth Scorchers vs Hobart Hurricanes, pchnięcie Davida Warnera, Matt Wade, relacja z meczu, blog na żywo, wyniki, zdjęcia, wideo

Matthew Wade wraca do gry zaledwie kilka dni po gorącym starciu z Sydney Thunder, gdy Hobart Hurricanes udają się do Perth, by zmierzyć się z Scorchers.

Ale jego pobyt na zakręcie trwał tylko trzy piłki po tym, jak wygrał rzut i zdecydował się uderzyć jako pierwszy na polu Perth. Gorzej było z Hurricanes, którym udało się przebić do 9-146.

Riley Meredith dał gościom najlepszy możliwy początek obrony, trafiając otwierającego Scorchers Stephena Eskenazy’ego w drugiej piłce inningsa.

Obejrzyj BBL12. Każda gra jest dostępna na żywo i bez reklam podczas grania na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Centrum meczowe: Perth Scorchers – Hobart Hurricanes, statystyki, transmisja na żywo, mecz

Buddy Dooley był wtedy w stanie namówić swojego „bezinteresownego” kapitana Wade’a do przejrzenia potencjalnego LBW i opłaciło się, ponieważ Cameron Bancroft był zmuszony wybrać tylko jednego.

„To niewiarygodne” – powiedział Mike Hussey z Fox Cricket.

Matty Wade chciał porozmawiać z kolejnym graczem, a Paddy Dooley go do tego namówił.

„Sprawdź z jedną sekundą na zegarze. Wiedział, że Buddy ma swojego człowieka.”

Dooley (1-20) był w stanie dokończyć swoje zaklęcie, mimo że był słaby za drugim razem.

Został natychmiast złapany z lewej strony uda i zajęty przez personel medyczny Hurricanes w Borders.

Następnie skierował się prosto z boiska po ukończeniu czwartego finiszu.

Ale chociaż Hobart miał obawy co do Dooleya, nie mieli też odpowiedzi na temat duetu Scorchers, Aarona Hardy’ego i Josha Inglisa.

Para w 50-biegowym starciu wykonała tylko 39 dostaw, podczas gdy Hardy zakończył czwarte półwiecze tej serii.

Wcześniej, gdy jego zespół miał już problemy na początku, po tym, jak Caleb Jewell (8) poprowadził Jasona Birndorfa do trzeciego wyniku, Wade (0) nie mógł kręcić się wokół gry w przewadze.

READ  Kwalifikacje do Grand Prix Las Vegas, czasy, wyniki, kary na starcie, Max Verstappen wpada na Estebana Ocona, wideo, McLaren, Oscar Piastri

Wschodząca gwiazda Perth „Wild Thing” Lance Morris próbował, ale nie odczytał wolniejszej piłki, gdy Josh Inglis wykonał rozdarcie za pniakami.

„Matthew Wade nie miał wystarczającej szybkości, aby przerzucić piłkę nad bramkarzem” – powiedział Hussey.

Furtka Wade’a została opisana przez komentatora Adama Gilchrista jako „kluczowy cios”, ponieważ kapitan Hobart upadł tylko za swój czwarty nietoperz w 86. meczu BBL.

„Scorchers, jak zwykle, biorą bramki w grze o władzę” – powiedział Mike Hussey z Fox Cricket.

„To najniższa liczba punktów (Hobart) zdobyta w konkursie w tym roku”.

Gorzej było dla gości w szóstej rundzie, kiedy Andrew Ty złapał Bena McDermotta na granicy przez 7 z 12.

Nick Hobson przyłożył paznokcie do trudnej sytuacji jedną ręką głęboko w środku Zacka Crowleya, gdy jego uderzenie w bilard wzrosło wysoko na nietoperzu.

Ale na szczęście dla Hurricanes, Crowley miał wystarczająco dużo, aby trzymać go z dala od pełnego zasięgu nurkowania Hobsona i zdobył tylko piąty limit rund Hobarta.

Ale szczęście Crawleya (19 z 19) skończyło się wkrótce po tym, jak został złapany na granicy przez Matta Kelly’ego.

A kiedy Tim David (20 z 13) padł przy następnej piłce, „wyszkolony zabójca” sprawił, że drużyna Hobarta musiała szybko się odbudować.

„W przypadku huraganów jest coraz gorzej” – powiedział Gilchrist.

„The Scorchers nie mogą w tej chwili zrobić nic złego” – dodał Glenn Maxwell z Fox Cricket.

„Wszystko, czego się dotkną, zamienia się w złoto”.

Hussey powiedział, że Hobart był teraz w poważnych tarapatach na 5-65 w dziesiątej.

„To naprawdę boli Hobart Hurricanes. Wcześniej Crowley stracił piłkę, a teraz niebezpieczny Tim David. Wyglądał dobrze, ale teraz naprawdę są w kopalni” – powiedział.

„To instynktowny strzał.

„Wpadłby w panikę, gdyby to uderzyło. Wybrał faceta z głębin.”

READ  Sabalenka stara się zapewnić sobie pierwsze miejsce na koniec roku w finałach WTA

Chociaż bramki spadały regularnie, Tom Andrews został skrytykowany przez australijskich mistrzów Gilchrista i Husseya za jego „powolne” wysiłki między bramkami.

Andrews – tylko w swoim trzecim meczu BBL tego lata i dopiero siódmym po występach z Adelaide and the Renegades – od niechcenia przebiegł przez singla, nawet nie zadając sobie trudu, by poruszyć kijem, gdy nieśmiały Ashton Agar w jego kikutach poszedł szeroko.

„Nawet nie machnął kijem! Mówisz o zabójcach autokarów!”, powiedział Hussey.

„Nie wierzę, że.”

Gilchrist również zaniemówił z powodu „wolnego biegania” Andrewsa.

„Myślę, że nawet nie pomyślał, że bal dobiega końca!” Powiedział.

Nawet tam nie zajrzał, żeby zerknąć.

„Dzieci, nie próbujcie tego w domu… ​​trener nie będzie zadowolony”.

Andrews nadrobił swój błąd kolejnymi granicami od Matta Kelly’ego, pomagając podnieść Hurricanes powyżej 130 punktów.

Wraz z Nathanem Ellisem, para wykonała 44 z 27 dostaw – największe partnerstwo w rundach Hobarta – zanim Andrews został wyczerpany, próbując wrócić do uderzenia przez ostatnie cztery piłki rund.

Hurricanes zakończyli 9-146 po tym, jak Ellis (24 z 18) został wyeliminowany w ostatniej piłce.

Mecz był pierwszym Wade’em, odkąd wyciągnął kapitana Hobarta Zainteresowanie sędziów meczowych jego „przyjaznym” pchnięciem Z innym Australijczykiem Davidem Warnerem.

KAŻDA PIŁKA ULTIMATE BONKERS DOBIEGŁA KOŃCA! | 01:38

Doniesiono, że Wade jeździł na łyżwach do kolegi z drużyny Warner’s Thunder, Chrisa Greena, o swoich wczesnych problemach z nielegalnym graniem w kręgle.

Po obejrzeniu kilku ujęć „pakerów”, sędziowie meczowi stwierdzili, że nie było złośliwości ze strony Warnera do Wade’a, ponieważ obaj uniknęli kary.

Środowy mecz rozpocznie się o 19:40 AEST na Perth Stadium.

różnica

upalny: Cameron Bancroft, Stephen Eskenazy, Aaron Hardy, Josh Inglis (wk), Ashton Turner (md), Nick Hobson, Ashton Agar, Matthew Kelly, Andrew Tye, Jason Berndorf, Lance Morris

READ  Socceroos vs Chiny, Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022, wiadomości, wyniki, wyniki, jak oglądać Australia, czas rozpoczęcia, wiadomości drużynowe, aktualizacje na żywo,

tornada: Ben McDermott, Caleb Jewell, Zach Crowley, Matthew Wade (wk), Tim David, Darcy Short, Faheem Ashraf, Tom Andrews, Nathan Ellis, Paddy Dooley, Riley Meredith

Jeśli nie widzisz poniższego bloga, proszę Kliknij tutaj