Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwszy nabywca domu kupuje dom w Marrickville za 2,6 miliona dolarów

„Brak inwentarza jest tego powodem. Podczas gdy [stock] Poziomy są niskie, powiedział Yim, a konkurencja o wysokiej jakości domy będzie silna.

Dealerzy informują, że niski poziom zapasów przyciąga kupujących i zachęca ich do licytowania do granic możliwości.kredyt:Flavio Brancleone

Powiedziała, że ​​obawy kupujących o dalsze podwyżki stóp procentowych i zmniejszoną zdolność kredytową również stworzyły poczucie pilnej potrzeby kupujących, podnosząc cenę znacznie powyżej orientacyjnej, co odzwierciedlało to, co sprzedawały domy z trzema sypialniami w Marykville na początku 2017 r. kampania aukcyjna. .

„To był realistyczny punkt cenowy” – powiedziała.

Dane pokazują, że dom był ostatnio sprzedawany za 585 000 dolarów w 2006 roku. Yim powiedział, że ściśle kontrolowani właściciele nieruchomości byli tam najemcami, zanim go kupił i mieszkali tam przez około 30 lat.

Gdzie indziej w mieście inwestorzy z mamą i tatą byli zajęci kupowaniem domów dla swoich dorosłych dzieci.

W Rodd Point lokalny kupiec kupił dla swojego syna i synowej dom z trzema sypialniami ulica Księżnej 46 3,6 miliona dolarów.

Dziesiątki kupujących zgłosiło się do licytacji działki o powierzchni 405 stóp kwadratowych, która ma przewodnik cenowy i rezerwę w wysokości 2,85 miliona dolarów.

Podczas gdy aukcja powoli zaczynała się od 2,4 miliona dolarów, czterech kupujących wkrótce rywalizowało o klucze, w tym sąsiad i pierwszy nabywca domu, któremu pomagali rodzice.

pobierać

Ale cena pierwszego nabywcy domu spadła o 3,28 miliona dolarów, a sąsiad odpadł z konkurencji z kwotą 3 585 000 dolarów, po czym zwycięski licytant zebrał 15 000 dolarów na zakup domu.

To wyjątkowy wynik, powiedział Jason Ballou z Adrian William i zauważył, że blue chipy radziły sobie dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego.

„W ogóle się tego nie spodziewałem. Właściciele byli oszołomieni” – powiedział Baloo.

Dom był ostatnio sprzedawany za 1 279 000 dolarów w 2010 roku.

READ  Recenzja Haval Jollion Lux 2022: Czy tanie SUV-y są zbyt głupie, by w to uwierzyć?

W Newtown inwestor z North Shore zapłacił 1,46 miliona dolarów za dom z dwiema sypialniami 102 Hordern Street ich dorosłemu synowi.

Kupujący sprawdził nieruchomość dopiero w piątek po przylocie z Ameryki i kupił ją 24 godziny później, po przebiciu siedmiu innych kupujących.

Dom miał początkowy dowód w wysokości 1,1 miliona dolarów, który później został zwiększony z 1,2 miliona dolarów do 1,3 miliona dolarów na podstawie komentarzy. Było czterech aktywnych nabywców, w tym dwóch pierwszych nabywców domów i inny inwestor z North Shore, który miał nadzieję kupić dla swojej dorosłej córki.

Rezerwa wyniosła 1,35 miliona dolarów. Sprzedawane przez Rhondę Yim w BresicWhitney Inner West.

Dom był ostatnio sprzedawany za 500 000 dolarów w 2005 roku.

W Earlwood, dom z czterema sypialniami w Leonara 38 ul Sprzedany za 1,97 miliona dolarów rodzinie Pyrmontów, która będzie mieszkać na części nieruchomości i wynajmować drugie piętro.

Byli wśród kilkudziesięciu kupujących, którzy zarejestrowali się do licytacji, ale tylko trzech miało szansę wziąć udział w aukcji, która trwała mniej niż 10 minut.

Licytacja wywołała szum w sprawie rezerwy w wysokości 1,7 miliona dolarów, która wzrosła w 25 ofertach, zanim upadł młotek.

Pierwszy dom miał 1,5 miliona dolarów w dowodach, które wzrosły z 1,6 miliona dolarów do 1,7 miliona dolarów. Sprzedawane przez Alexandra Stamatieu Boda z McGrath-Leichardt.

Dane pokazują, że ostatni raz sprzedawano go za 1 321 000 USD w 2018 roku.

W Birrong, dom z czterema sypialniami w oryginalnym stanie 18 Hill Road Sprzedany za 1,3 miliona dolarów rodzinie mieszkającej na tej samej ulicy co nieruchomość inwestycyjna.

Byli jednym z 22 zarejestrowanych nabywców nieruchomości, na którą przeznaczono 950 000 USD. Zainteresowanymi nabywcami byli właściciele będący rezydentami, inwestorzy i deweloperzy. Niektórzy przyglądali się nieruchomości pod kątem jej potencjału rozwojowego, podczas gdy jedna strona miała nadzieję kupić ją dla swoich dzieci, aby mogły wejść na rynek nieruchomości.

READ  Cena Shiba Inu może wzrosnąć o 65%, jeśli szacunki cen SHIB są prawidłowe

Nieruchomość miała cenę wywoławczą 1 miliona dolarów i była sprzedawana za pośrednictwem Bena Arrowsmitha z Laing + Simmons Regents Park i Berala.