Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Piloci wyrzuceni z samolotu w przerażającym wypadku

Piloci wyrzuceni z samolotu w przerażającym wypadku

Szokujące nagranie wideo pokazuje moment, w którym piloci zostali wyrzuceni z płonącego samolotu podczas amerykańskiego pokazu lotniczego.

Rosyjski myśliwiec wykonujący manewry powietrzne rozbił się na pokazie lotniczym w Michigan, zmuszając swoich pilotów do zejścia w powietrze.

Przerażający klip wideo pokazuje moment, w którym piloci opuszczają płonący samolot, który rozbił się przed budynkiem mieszkalnym w Ypsilanti, słońce raporty.

Myśliwiec rozbił się podczas pokazów lotniczych Thunder Over Michigan w Ypsilanti w hrabstwie Washtenaw w stanie Michigan w USA. zdjęcie: Twitter/ynbatfowtsf

Krążące w sieci filmy pokazują, jak piloci wyłaniają się z płonącego samolotu i rozkładają spadochrony. Zdjęcie: Twitter/Dan Phillips

FAA potwierdziła, że ​​dwie osoby zeskoczyły na spadochronie z MiG-23 i wylądowały w Lake Belleville w stanie Michigan podczas niedzielnej demonstracji.

Urzędnicy potwierdzili, że piloci zostali wyciągnięci z wody i nic im nie będzie, Fox Branch WJBK raporty.

Jeden z użytkowników Twittera, który podobno był świadkiem wypadku, napisał, że pojazd wydawał się strzelać wstecz, zanim spadł, ale przyczyna wypadku nie została jeszcze potwierdzona.

Kolejny klip wideo krążący w mediach społecznościowych pokazuje moment, w którym piloci opuścili samolot po tym, jak wybuchł w nim dym i zaczęli nurkować.

W wyniku wypadku nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Urzędnicy powiedzieli, że piloci bezpiecznie katapultowali się z samolotu, ale nie było jasne, gdzie samolot się rozbił. fot. Twitter/Marsha Bogardus

Zgodnie z postem na Facebooku z wydarzenia, uczestnicy wydarzenia zostali poproszeni o spokojną ewakuację lotniska i powrót do swoich samochodów.

Federalna Administracja Lotnictwa i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu zbadają przyczynę katastrofy.

Thunder Over Michigan to coroczne wydarzenie organizowane przez Yankee Air Museum, które obejmuje dwa dni imponujących pokazów inżynierii lotniczej. Była to 25. rocznica wydarzenia.

Ta historia pojawiła się pierwotnie słońce Jest ponownie publikowany tutaj za zgodą