Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Piosenkarz Dancing with the Stars: Human Nature, Phil Burton, został zwycięzcą 2023 roku

Piosenkarz Dancing with the Stars: Human Nature, Phil Burton, został zwycięzcą 2023 roku

Sześć par. Zmierz się z kimś na wszechmocnym parkiecie. Ale tylko jeden zwycięzca: wokalista Human Nature, Phil Burton, został koronowany na tegorocznego mistrza Tańca z Gwiazdami, zabierając do domu upragnioną nagrodę Mirror Ball.

W zaciekłym konkursie Burton pokonała główną aktorkę i outsiderkę Emily Weir po tym, jak otrzymała najwyższe noty od jurorów serialu — Todda McKinneya, Sharny Burgess, Craiga Revella Horwooda i Marka Wilsona — oraz domowej publiczności, która miała ostatnie słowo.

Aktorzy Virginia Gaye i Christy Whelan Brown, komik Mary Costas i piosenkarka Paolini zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zaimponować sędziom własnymi tańcami swobodnymi, ale zabrakło im Burtona i Weira, którzy zdobyli 39 punktów od panelu.

Burton znalazła się na szczycie tabeli liderów Motown Moves do 1000 Dance Land Wilsona Picketta, podczas gdy Emily miała ten sam wynik za salsę inspirowaną Spice Girls.

Trzymając trofeum, Burton powiedział, że udział w programie był „absolutnym czasem jego życia”.

ikona aparatuAktorzy Virginia Gaye i Christy Whelan Brown, komik Mary Costas i piosenkarka Paolini zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zaimponować sędziom własnymi tańcami swobodnymi, ale zabrakło im Burtona i Weira, którzy zdobyli 39 punktów od panelu. kredyt: Taniec z gwiazdami/kanał 7
ikona aparatuTrzymając trofeum, Burton powiedział, że udział w programie był „absolutnym czasem jego życia”. kredyt: Taniec z gwiazdami/kanał 7

„Ten program był absolutnie niesamowity przez ostatnie siedem tygodni” – powiedział.

I wiesz, to jest rywalizacja, ale po prostu nie czujesz się tak, kiedy jesteś tutaj i jesteś z tymi wszystkimi niesamowitymi ludźmi.Bycie częścią tego było absolutną przyjemnością.

„Chciałbym również podziękować mojej rodzinie, która była tu dziś wieczorem, mojej pięknej żonie i dzieciom”.

ikona aparatuBurton zdobył trofeum wraz z partnerem tanecznym Ash-Leigh Hunterem, który szczególnie go chwalił. kredyt: Taniec z gwiazdami/kanał 7
ikona aparatuAle moje największe podziękowania należą się Ashowi. Przyniosłeś tę stronę mnie, o której istnieniu nigdy nie wiedziałem. kredyt: Taniec z gwiazdami/kanał 7

Burton zdobył trofeum wraz z partnerem tanecznym Ash-Leigh Hunterem, który szczególnie go chwalił.

READ  Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia Wampirów

„Ale moje największe podziękowania należą się Ash. Przyniosła mi stronę, o której istnieniu nigdy nie wiedziałem” – powiedział.

Wokalista Human Nature zabrał do domu trofeum i otrzymał 20 000 dolarów na wybraną przez siebie organizację charytatywną, NSW Police Legacy.