Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Plany na przyszłość dotyczące nowego trybu free-to-play w Modern Warfare II zostały ujawnione przed szeroko zakrojoną hiperpremierą

Demo Call of Duty Modern Warfare II firmy Activision odniosło ogromny sukces, a fani docenili pracę franczyzy. Bardziej niż docenili, byli szczęśliwi, że w końcu otrzymali datę premiery tego, co uważali za najbardziej oczekiwany tytuł. Jednak w Internecie krążyły nowe plotki, mówiące, że do Call of Duty Modern Warfare 2 został dodany nowy tryb gry „inspirowany Tarkovem”.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Użytkownik Twittera ujawnił tę informację w poście, w którym wspomniał o dodatkowych szczegółach dotyczących trybu gry. Oprócz tego opowiedział też o dacie premiery i kilku innych funkcjach.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Fani Modern Warfare byli zafascynowani plotkami mówiącymi o trybie gry inspirowanym Tarkovem!

Wprowadzenie do Modern Warfare II pojawiło się w 2019 roku, ograniczając fanów do jednego tytułu z serii. Fani narzekali na niedostatek tytułów, co ostatecznie doprowadziło do Modern Warfare 2. Jednak po zapowiedzi produkcji seria opóźniała grę na lata, aż do jej zapowiedzi w tym roku.

Teraz opublikuj zwiastun i kilka innych aktualizacji dotyczących gry, krążyły plotki o nowym trybie gry. Użytkownik Twittera Ralph ujawnił tę informację w swoim ostatnim tweecie. Powiedział, Modern Warfare 2: Tryb „inspirowany Tarkowem”, obecnie nazywany „Project Nexus”, ma zostać udostępniony jako free-to-play w 2023 roku.

Obejrzyj tę historię: Od Call Of Duty do Minecraft: Ranking powyższeSprzedać Gry wideo wszech czasów

Oszuści internetowi ujawnili teraz ważne informacje na temat Wezwanie do służby Modern Warfare 2 jeszcze przed premierą jego zwiastuna. Tak więc, biorąc pod uwagę nowe przecieki mówiące o trybie gry inspirowanym Tarkovem, błędem początkującego byłoby ukrywanie tematu.

READ  Efekty matrycy, ścieżki do twoich specyfikacji: co dalej z rzeczywistością rozszerzoną? | Rozszerzona Rzeczywistość

Wcześniej Ralph wspomniał również, że tryb gry jest w produkcji od ponad czterech lat. Uważał, że sytuacja przeszła wiele zmian, zanim dotarła do końcowych etapów rozwoju. Przyjrzyjmy się teraz, jak reagują na to fani.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Czego gracze mogą się spodziewać po tej sytuacji?

Na razie tak nam się wydaje nieskończony Ward wyda tradycyjną wersję Modern Warfare 2 z 3 trybami gry: single player, multiplayer i zupełnie nowym trybem współpracy. Poza tym fani podobno DMZ to tytuł z otwartym światem, po tym jak szczegółowa fabuła jest kontynuacją kampanii: opowiada o konkretnych postaciach, interfejsach i misjach, a jednocześnie zawiera aspekty akcji PvE i PvP.

Zanurkuj głębiej

Intensywny 7-minutowy zwiastun sprawia, że ​​fani Call of Duty omdleją nad Modern Warfare II – „This Was So Sick”

13 dni temu

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Infinity Ward nie podało żadnych oficjalnych komunikatów w tej sprawie, więc jedyne, co możemy zrobić, to mieć nadzieję na najlepsze. Do tego czasu miej oko na sierpień, ponieważ uważamy, że franczyza może ogłosić wielkie ogłoszenie.

READ  „PAC-MAN COMMUNITY” to najlepsza seria gier na Facebooku

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Czy myślisz, że prawdopodobnie zobaczymy tryb gry w trakcie premiery Modern Warfare 2? Daj nam znać w sekcji komentarzy.