Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Po dwóch latach oczekiwania Coventry’s Poland jest stanowym mistrzem na torze

4 czerwca – New Britain – Długie oczekiwanie na odkupienie – 730 dni.

Jednak Coventry High Hurdler / Sprinter Jack Poland dostał szansę zemsty na czwartkowym spotkaniu stanowym klasy S i nie zamierza jej wyrwać.

„Przyszedłem tu z chipem na ramieniu” – powiedział Poland. „Dwa lata temu miałem straszną stratę na 300 płotkach. Dziś wróciłem. Tylko 300 przez płotki przyszedłem strzelić”.

Trafił w dziesiątkę. Polska przejęła kontrolę nad wyścigiem w połowie dystansu iw 1,37 sekundy była w stanie posunąć się do zwycięstwa nad Davidem Ivesem ze Stafforda.

To akt zemsty na szybkiej ścieżce.

Polska również zajęła drugie miejsce na 200 i szóste na 100, pokonując kolegów z drużyny Alexa Crossa Discusa (145 stóp, 11 cali) i pchnięcie kulą (48-6 1/2) i czwarte w oszczepie. Byli tylko dwoma graczami Coventry, ale łącznie 46 z nich awansowało na trzecie miejsce za Derby (84,5) i East Hampton (49,5). East Hampton musi pokonać ostatnią sztafetę 4×400, aby zająć drugie miejsce z Coventry.

Inne zwycięzcy obszarowe, Rachel St. Germain z Somerz, wygrały zarówno 3200, jak i 1600 indywidualnych bitów i zajęły czwarte miejsce w 800, a za nimi uplasował się zwycięzca oszczepu Sydney Dolpier z Stafford i Tristin Oberg z Windsor Locks. Włócznia (120-1).

Uderzenie dwóch bramek z Coventry na spotkaniu chłopców, jednak prawie dało drużynie szansę na drugie miejsce.

„To satysfakcjonujący dzień” – powiedział trener Coventry, Bill Wanderest. To niesamowite, co ta dwójka potrafi zrobić. Zaczęło się na torze. To, co Jack zrobił dzisiaj, jest niesamowite. Minęło 12 lat, odkąd zdobył medal sprinterski w Coventry. Jest sztafetą 100, 200, 400 i kotwicą 4×400. silny lider”.

Cross prowadził w czwartek z ręką.

„Nie oczekuję dobrego rzutu jutro, bo będzie padać” – powiedział Cross. „Ale deszcz przestał padać i kręgi wyschły. To był dobry dzień na rzucanie.

READ  Tłumy zderzają się z imigrantami na polskiej granicy | Canberry Times

„Byłem trochę z dala na płycie, ale byłem ziarnem nr 1 i było dobrze. To był dobry dzień”.

Cross powiedział, że strzelił 50 stóp w pchnięciu kulą i 160 w dyskiem na otwartej przestrzeni.

„Gonię za tym piętnastometrowym śladem przez cały rok” – powiedział Cross. „Byłoby miło w końcu to zdobyć.”

Tymczasem Polska chce więcej zemsty.

„Myślę, że zdobyłbym go w zeszłym roku, gdyby nie COVID” – powiedział Polska. – Moim celem było wygranie 300. W sumie bardzo ciężko biegałem, aby zespół zdobył punkty. To był dobry dzień, biorąc pod uwagę wszystko.

Wysiłek Crossa zamienił go w wspaniały dzień.

Odległość się podwaja

St. Germain powiedział, że może zdrzemnąć się w drodze do domu ze spotkania.

Zasłużyła na to. St. Germain zdobył indywidualne rekordy zarówno na 1600, jak i 3200. Pomiędzy tymi dwoma wyścigami był czwarty na 800, dając jej dzień wolny.

„Myślę, że to, co zrobiłem, było bardzo ważne” – powiedział St. Germain. „Cieszę się, że się okazało.”

Dzień rozpoczął się, gdy St Germain zatrzymał Daniela Adamsa z East Hampton na ostatnich dwóch okrążeniach, zdobywając indywidualny rekord 5:03.92.

Jednak St. Germain to wyścig, który nie myśli, że wygra.

Wiem, że ona (Adams) została w zbiorniku lepiej niż ja, „powiedział St. Germain”. Postanowiłem więc dać z siebie wszystko.

Po 800 St. Germain ponownie został zaatakowany, tym razem przez Julię Caputo z Kantonu.

„Zdecydowanie walczyłem” – powiedział St. Germain. „Zostałem za nią i pozwoliłem jej na chwilę popracować. Ale oddałem wszystko przez ostatnie 800 metrów”.

Odsunęła się od Adamsa i wylądowała na boisku w połowie ostatnich dwóch okrążeń.

„Miałem PR przez 16 sekund” – powiedział St. Germain. „To było trudne, ponieważ nie było dużo czasu na odpoczynek między 800 a 3200”.

READ  Poland Extralica Week 5: Gudno nadal jest idealne, tuż za Ripnikiem

St. Germain nie potrzebuje odpoczynku. Może ją dostać w drodze do domu.

Somers, który zajął piąte miejsce w Klasie S z 44 punktami, zajął czwarte miejsce na 100 i 300 płotków od Olivii Sutter, piąte na 400 od debiutantki Tary Salki i piąte w sztafecie 4×800 (Crazy Flynn, Grace McKinnies, Keelie Joel i Trina Bitz).

Otwarty cel

Sydney Dolpier ze Stafford przybył do New Britain w czwartek z celem.

„Chciałem stworzyć stanowe spotkanie otwarte” – powiedział Dolpier. „Nie mogłem myśleć o niczym innym.”

Pobił swój osobisty rekord ponad trzech stóp, wygrywając grot 105-7 i wyszedł na otwarty.

„Nie mogę być z siebie dumny z powodu ciężkiej pracy, którą wykonałem” – powiedział Dolpier. „Ciężko pracowałem z moim osobistym trenerem i dzisiaj się udało”.

Windsor Locks dał przekonujące spotkanie dzięki Obergowi, który pokonał Discus Dolby 15-1. Wygrał pierwszy rzut z wyznaczonej szóstki.

Ryan Kidridge był odpowiedzialny za 14 z 15 punktów Locks w spotkaniu chłopców, zajmując drugie miejsce z 3200 i trzecie z 1600.

Bolton, który zdobył 17 punktów, zajął czwarte miejsce w wyścigu 800 prowadzonym przez Kevina Brutesa. Henry Rose był czwarty na 3000 metrów. Sztafeta Bolton 4×800 (George Sakulsky, Rose, Broots i Mason Fox) była czwarta, a Windsor Nick Canora był trzeci w pchnięciu kulą.

Yves był również trzeci na 100 przeszkód dla Stafforda.

Pięciu najlepszych sportowców i pięć najlepszych drużyn sztafetowych w każdym wydarzeniu zakwalifikowało się do Open Wednesday w New Britain.

Śledź Matta Bucklera, aby uzyskać więcej informacji o telewizji, radiu i grach na Twitterze JI ர்Journal Inquirer, a także zobacz jego artykuły na stronie Facebooka Journal Inquirer.