Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podczas rozdania nagród SAG 2023 było mnóstwo niesamowitych momentów związanych z parkami i rekreacją

Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych 2023, które odbyły się 26 lutego, były spełnieniem marzeń fanów „Parks and Recreation”.

Kiedy oglądali czerwony dywan SAG, nikt nie pomyślał, że zobaczą gwiazdy przebojowego programu NBC, Amy Poehler i Aubrey Plaza, idące razem. Duet komediowy grał w serialu przeciwieństwa Leslie Knope i April Ludgate, ale zdecydowanie byli na tej samej stronie, gdy trzymali się za ręce, pozując dla paparazzi.

Później tego wieczoru Adam Scott dołączył do nostalgicznego „Parks and Recreation”, kiedy wraz z Poehlerem wręczyli nagrodę za wybitną kreację aktorki w serialu komediowym. Poehler ma okazję zakpić na ekranie ze swojego byłego męża za jego przejście do aktorstwa dramatycznego (nominacja za wybitną kreację aktora w serialu dramatycznym).

„Zanim zaczniemy, chcę tylko powiedzieć, że cieszę się, że tu jestem” – powiedział Scott, gdy duet stanął na podium. „Tak, cóż, trudno powiedzieć, Adam. Grasz w przebojowym dramacie, więc jesteś teraz super gorący” – zażartował Poehler, na co Scott odpowiedział (dramatycznie): „Jak śmiesz, Amy!”

Plaza, która była nominowana do nagrody za najlepszy serial dramatyczny wraz z resztą obsady 2. sezonu The White Lotus, powróciła do swojej śmiertelnie poważnej roli w kwietniu, kiedy wręczyła nagrodę wraz z Giną Ortegą, która gra inną śmiertelnie poważną postać, Wednesday Addams.

READ  Pani T świętuje Narodowy Dzień Pierogów z darmowymi upominkami | zabawa