Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podekscytowanie budzi się wśród 400 000 osób, które mają być świadkami kolejnej próby uruchomienia Artemis I

Podekscytowanie budzi się wśród 400 000 osób, które mają być świadkami kolejnej próby uruchomienia Artemis I

Hrabstwo Brevard na Florydzie. – W piątek wieczorem w Space View Park było cicho, ale w sobotę? Oczekuje się, że zostanie zapakowany do Następna Artemida zaczynam próbować.

Po premierze w poniedziałek wyszorowana Z powodu problemów z chłodzeniem zaworów i silnika ludzie mówili, że mają na to nadzieję, Zaplanowane na 14:17odnoszący sukcesy.

ogłoszenie

[TRENDING: When can we expect fall to return to Florida? | Bojangles opens 1st of 15 planned Central Florida locations | Become a News 6 Insider (it’s free!)]

Don Wilson, mieszkaniec Titusville, powiedział w poniedziałek, że bardzo chciałby zobaczyć misję księżycową Artemis I. Chociaż start został odwołany, powiedział, że nie był rozczarowany i planuje być w Space View Park w sobotnie popołudnie na drugi próba.

„Wspaniale jest zobaczyć koleżeństwo” – powiedział Wilson. „Wspaniale jest widzieć, jak bardzo ludzie kochają ten kraj”.

ogłoszenie

Po premierze, która została odwołana w poniedziałek z powodu problemów z chłodzeniem zaworów i silnika, ludzie powiedzieli, że mają nadzieję, że to, zaplanowane na 14:17, zakończy się sukcesem.

Wilson mieszka tylko milę dalej, więc może iść do parku, ale Freddy Campos i jego rodzina wyskoczyli na drogę, aby być tutaj w tym historycznym momencie.

„To coś specjalnego dla mojego syna”, powiedział Campos. „To pierwszy raz, kiedy (widzi go) i jest to tak duże wydarzenie”.

Campos wyruszył ze Spring Hill na Florydzie 29 sierpnia na poprzednią próbę startu.

Hrabstwo Brevard odlicza kolejne korki i tłumy, a NASA przenosi kolejną próbę Artemis I do 2:17 w sobotnie popołudnie.

„Jeśli szukasz tutaj pokoju hotelowego, wszystko jest zarezerwowane” – powiedział Campos.

Wrócili do domu po nieudanej próbie startu w poniedziałek, ale wrócili w piątek gotowi.

Rodzina ustawiła kilka namiotów z widokiem na wodę na autostradzie nr 1. Przynieś jedzenie, grill, a nawet teleskop, aby uzyskać najlepszy widok na pocisk.

READ  Hakerzy wymuszają zamknięcie dwóch głównych obserwatoriów astronomicznych

„Jestem bardzo szczęśliwy widząc go tym razem. Nie wiem, czy jeszcze go zobaczę” – powiedział.

Mając jeden dzień pozostały do ​​następnego zdjęcia NASA z wystrzelenia misji Artemis I na Ziemię, urzędnicy przedstawili aktualizację harmonogramu podczas odprawy informacyjnej przed startem w piątek rano.

The Rozpoczyna się również odliczanie do korkówzwłaszcza, że ​​jest weekend i w hrabstwie Brevard spodziewanych jest co najmniej 400 000 osób.

ogłoszenie

„Ruch drogowy z pewnością będzie uciążliwy, ale wszyscy muszą po prostu uzbroić się w cierpliwość” – powiedział Wilson.

Urzędnicy okręgu powiedzieli, że kierowcy muszą planować z wyprzedzeniem. Z powodu korków rodziny mogą przez jakiś czas przebywać w swoich samochodach.

Poradzili tym, którzy planują być świadkami startu w hrabstwie Brevard, aby rozważyli umieszczenie żywności i wody w swoich pojazdach przed wyruszeniem.

Oczekuje się, że pogoda poprawi się o 60% w dniu startu w sobotę, zgodnie z wystrzeleniem Space Delta 45, z obawami o chmury cumulus i pole elektryczne.

Dla tych, którzy nie planują osobiście oglądać próby premiery, News 6 oferuje obszerne relacje, które możesz zrobić znajdź tutaj.


Otrzymuj dzisiejsze nagłówki w kilka minut dzięki Twoja codzienna gazeta na Florydzie:

ogłoszenie

Copyright 2022 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.