Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podgląd: Polska vs Islandia – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Sports Mole pokazuje wtorkowy międzynarodowy mecz towarzyski pomiędzy Polską a Islandią, w tym prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe składy.

Polska gospodarza gry Islandia We wtorek wieczorem chcą zdobyć ducha przed występem na Euro 2020.

Podczas gdy goście przegapili kolejny występ w dużym turnieju, mogli również skorzystać na wygranej po rozczarowującej serii wyników od września.


Podgląd meczu

© Reuters

gdy Paulo Sousa Mianowany nowym trenerem Polski Portugalczyk przewidział co najmniej trzy zwycięstwa w swoich czterech meczach w boisku.

Jednak z 90 minutami do końca Euro 2020, było to jedyne zwycięstwo jego drużyny nad Andorą, nie pokonawszy Węgier, Anglii czy Rosji.

Doświadczony trener ma nadzieję, że jego zawodnicy przyzwyczają się do jego taktyki w miarę postępów kolejnego dużego turnieju, ale nie będzie miał złudzeń, że nie stać go na kolejną porażkę przeciwko Islandii.

Z drugiej strony Souza weźmie pozytywy z remisu 1-1 z Rosją, który wyjdzie bez nich Arkadios Melik lub Robert Lewandowski Z boku scenariusz, który zmusił pozostałych graczy do podjęcia działań pod ich nieobecność.

Jakub Swerczuk Podczas tego meczu strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji, a 28-latek może okazać się kluczowym graczem w drużynie w ciągu następnego miesiąca.

Jeśli chodzi o Islandię, odczuła ulgę, gdy w piątek wieczorem udało im się ominąć Wyspy Owcze dzięki bramce na 20 minut przed końcem.

Arnar VidarssonJego drużyna wciąż wygrała tylko trzy z 13 meczów od czasu wznowienia międzynarodowego futbolu we wrześniu, ale przynajmniej był to krok we właściwym kierunku.

Mikael Anderson W tym meczu strzelił decydującego rzutu, a skrzydłowy FC Midtjelland strzelił swojego pierwszego gola dla Islandii od czasu zmiany sojuszu z Danii trzy lata temu.

Podczas gdy Fedarson będzie realistycznie oceniał szanse swojego zespołu we wtorkowy wieczór, nadal będzie uważał, że mogą zakończyć niepokój po niedawnym starciu z Meksykiem.

READ  Germell Charlo osiągnął realizm przez Tima Tszyu, Jermella Charlo i Briana Castano

Model polski (wszystkie zawody):

Forma Islandii (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Na zdjęciu trener Islandii Arnar Vidarsson pojawił się 28 marca 2021 r.© Reuters

Oczekuje się, że Souza wróci do swojego najsilniejszego składu w tych rozgrywkach, co doprowadzi do startu Lewandowskiego.

Matthews Klitsch A Jakub Moder Walczą o jedną pozycję w środku pola, podczas gdy Wojciech Szczęsny Powinieneś kiwnąć głową między patykami.

Zachowując czyste konto przeciwko Wyspom Owczym, Fedarson może wybrać tę samą linię obrony i pomocy w tym meczu.

Anderson i Albert Gudmundson Oba są sporne, aby zacząć dalej, być może kosztem John Daddy Budvarson A John Dagor Thorstenson.

Sven Aaron GudjohnsenOczekuje się, że syn byłej gwiazdy Chelsea Edor pozostanie na ławce.

Możliwy skład startowy dla Polski:
szczenięta Helik, Glik, Bednarek; Bereszyński, Zieliński, Krychowiak, Moder i Rybus; Lewandowski, Melek

Możliwy skład startowy Islandii:
Christensona. Sampstead, Hermanson, Inge-Bjarnasson, Fredrickson; Budvarsson, Bjarnason, Gunnarsson, Johansson, Gudmundsson; sigborson


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 2-0 Islandia

Biorąc pod uwagę ich scenariusze, obie drużyny będą chciały zrobić pozytywne wrażenie w tych rozgrywkach. Mając to na uwadze, drużyna gospodarzy powinna mieć dobrą jakość dla przeciwnika, który nie ma żadnej formy przeciwko najlepszym zespołom w światowej piłce nożnej.


Najlepsza wskazówka

Nasi Expert Advisors Partnerzy w Sporita.pl Oczekują wygranej u siebie w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, czego jeszcze możesz się spodziewać po tej grze i poznaj więcej wypróbowanych i przetestowanych porad piłkarskich.Główna wygrana: Dane


ID: 450368: 1false2false3false: QQ:: z pulpitu db: LenBod: collect8574: