Podgląd rundy 3 — NPLM

NPL Victoria Men’s (NPLM) Runda 2 była pełna rozrywki, znakomitych bramek, a nawet pretendenta w meczu sezonu.

W rundzie 3 czekamy na kolejną ekscytującą rundę piłki nożnej NPLM, gdy stół zaczyna nabierać kształtu.

Bentley Greens kontra Green Jolly

19:30, piątek 3 marca, kompleks piłkarski Kingston Heath

Po powolnym początku sezonu dla obu klubów, czy któraś ze stron może odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie?

Oba kluby miały powolne starty w 2023 roku, a każdy z nich poniósł straty jeden po drugim. W piątek stawka jest wysoka, ponieważ Bentleigh i Green Gully chcą rozpocząć sezony.

Bentley poniósł porażki jeden po drugim przeciwko awansowanym klubom w pierwszym meczu ich kampanii, przy czym Bentley przegrał 3: 1 z North Geelong, a następnie przegrał 2: 1 z Moreland City.

Ostatnio Zieloni uzyskali wczesne prowadzenie, kiedy Jackson Morgan trafił do domu z rzutu wolnego Christiana Cavallo w siódmej minucie, ale kilka błędów w obronie i niejednolita obrona pozwoliły Moreland City wrócić do gry i ostatecznie przejąć całą trójkę. zwrotnica.

Remont zespołu poza sezonem spowodował, że Bentley był nieco nieznany w sezonie 2023, ale pomimo trudnego początku roku, Peter Techi będzie pewny sukcesu swojej drużyny i pewnych wyników w nadchodzących tygodniach.

Green Gully borykał się z podobnymi trudnościami na początku sezonu, chociaż obie porażki miały miejsce z Wielkimi Finalistami z poprzedniego sezonu.

Po trzech straconych bramkach przeciwko Oakleyowi w 1. rundzie, South Melbourne trzykrotnie trafiło do siatki w Green Gully Reserve, a były zawodnik Bentleya, Ajac Riak, strzelił dwie bramki w drugiej połowie.

Czerwona kartka dla Gianluca Iannucciego w 31. minucie oznaczała, że ​​mecz zawsze będzie dla Julie ciężką walką, chociaż było kilka pozytywów w występie.

Obrona wydaje się być kluczowa dla obu stron, Bentley stracił serię łatwych bramek w pierwszych dwóch rundach, podczas gdy Jolly stracił sześć bramek w dwóch meczach.

READ  Wszystkie zdjęcia przedstawiają łazienkę dla gości The Block.

Green Gully ostatnio był ostatnim śmiechem między obiema stronami, wygrywając 2: 0 w finale eliminacji po wygranych 3: 0 i 4: 0 Bentleya w sezonie zasadniczym.

Bramka: Alan Jerez, zawodnik Green Gully, po zdobyciu pierwszego gola dla swojej drużyny. Zdjęcie: Mark Avellino.

St Albans Saints – Heidelberg United

20:00, piątek, 3 marca, Churchill Reserve

Czy Heidelberg może rozpocząć sezon, czy też St Albans udanie rozpocznie sezon u siebie?

Obie drużyny rozpoczęły sezon z dwoma remisami w sezonie, a ten tydzień był kluczowym starciem dla obu drużyn.

W zeszłym tygodniu Bergers otworzył wynik w 44. minucie przeciwko Hume’owi, kiedy Josh Bean strzelił oszałamiającego gola w 44. minucie, chociaż musieli podzielić się punktami po stracie w końcówce meczu.

St Albans będą pewni, że mają siłę ognia, by obalić Heidelberg, a napastnik George Ott niedawno strzelił hat-tricka przeciwko Dandenong Thunder.

Pomimo bohaterskich czynów Otta, Saints musieli zadowolić się remisem po tym, jak stracili trzy gole w ciągu ostatnich 15 minut, co było niepokojącym trendem po tym, jak stracili bramkę dla Knights w 86. minucie w pierwszej rundzie.

Święci mają również przewagę nad Bergerami, pokonując ich 2: 0 w 7. rundzie poprzedniego sezonu i remisując 0: 0 w 20. rundzie.

Avondale kontra Hume City

15:15 w sobotę 4 marca w Avenger Park

Czy Hume zdoła zdobyć punkty w starciu z prestiżowym Avondale, czy też Avengersi będą kontynuować swoją zwycięską drogę?

Avondale był solidnym graczem z przodu w tym sezonie, oddając 18 strzałów na bramkę do 2 w tym sezonie. Mimo ograniczonych możliwości Port Melbourne zdołał strzelić w pierwszej rundzie dwa gole, co mogło ujawnić słabość po stronie Avengersów.

Youssef Ahmed był zwycięzcą meczu z Altooną, strzelając dwa gole i tworząc imponującą linię frontu obok Alexa Salmona, który zdobył bramkę w pierwszej rundzie.

Hume wydaje się być jak dotąd trudnym do odczytania zespołem, który zremisował dwa mecze otwarcia. Wyglądali na zdrowych w defensywie, mimo że stracili kilka bramek przez brak koncentracji.

READ  Ed Sheeran ujawnia swój strach o swoją córkę Lyrę, gdy dorośnie

Avondale niedawno pokonało u siebie Hume City 4:3 w 17. rundzie poprzedniego sezonu, aw 4. rundzie również zdobyło trzy punkty, wygrywając 3:0 z Hume City.

Port Melbourne kontra Moreland City

18:00, sobota, 4 marca, JL Murphy Reserve

Czy imponujący powrót Moreland City do NPLM może być kontynuowany dzięki ogromnemu zwycięstwu nad Port Melbourne?

Moreland udowodnił, że po awansie nie będzie łatwej wygranej, pchając South Melbourne i pokonując Bentley Greens w zeszłym tygodniu.

Chociaż Moreland był imponujący po powrocie do NPLM, nadal mógł poprawić stałe fragmenty gry w obronie, tracąc rzuty wolne w obu rundach otwarcia.

Port Melbourne wygrał North Geelong w zeszłym tygodniu 2-0 po remisie z Avondale w poprzednim tygodniu.

Linia ataku Fletchera Fultona z Moreland będzie musiała być w tym tygodniu w najlepszej formie, jeśli ma ominąć obronę Port Melbourne, która ma idealną mieszankę młodości i doświadczenia.

Altoona Magic kontra North Geelong

18:15, sobota, 4 marca, Paisley Park

Czy Altona może odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie, czy też North Geelong może wskoczyć do pierwszej szóstki?

Drużyna North Geelong była pełna pewności siebie po zwycięstwie w pierwszej rundzie nad Bentleigh Greens, jednak przegrała w Port Melbourne, przegrywając 2:0. Warriors byli jednak silni po porażce i będą pewni, że w tym tygodniu mogą odbić się od magii.

Altona zostali zdeklasowani przez Avondale w drugiej rundzie, przegrywając 3: 0 na wyjeździe. Oddali zbyt wiele strzałów na bramkę i brakowało im wyrafinowania napastnika w porażce.

Magic oddali tylko jeden strzał na bramkę w zeszłym tygodniu i będą musieli podać piłkę przez Jonasa Markowskiego, jeśli chcą zdobyć trzy punkty.

Dandenong Thunder kontra Oakley Cannons

19:00, sobota, 4 marca, rezerwacja George Andrews

Czy pewność siebie będzie wystarczająco wysoka, aby Thunder pokonali obrońców tytułu?

READ  Aussie Film otrzyma własną usługę przesyłania strumieniowego

Cannons odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu w zeszłym tygodniu, kiedy Alexander Fichtner otworzył wynik, jednak mecz zakończył się remisem po tym, jak Rycerze zremisowali w końcówce.

To był drugi tydzień z rzędu, kiedy obrońca pozwolił na zdobycie gola w drugiej tercji. Prowadzący Chris Taylor będzie chciał upewnić się, że jego podopieczni już nigdy nie zdejmą nogi z pedału.

Dandenong uratował wyrównanie w zeszłym tygodniu po przegranej 3-1 w 80. minucie, ale muszą upewnić się, że bramki nie wyciekną zbyt łatwo, zwłaszcza w starciu z mistrzami.

Oakley twierdzi, że przechwala się nad Dandenongiem, pokonując u siebie Thunder 3:1 w 3. rundzie ostatniego sezonu. Drużyny nie mogły zostać podzielone, gdy ponownie zmierzyły się ze sobą w rundzie 16.

Grzmot runda 2
Powrót: Mamadi Kamara z Dandenong Thunder rozpoczyna swoją drużynę. Zdjęcie: mężczyzna na trybunach.

Południowe Melbourne – Rycerze Melbourne

19:30, poniedziałek, 6 marca, Lakeside Stadium

Czy Południe może kontynuować swoją zwycięską passę, czy też Rycerze pokonają bestię?

South Melbourne wygrało swój drugi mecz z rzędu w zeszłym tygodniu 3-1 w Green Gully, aby pozostać na szczycie drabinki.

Ajac Riak strzelił dwie bramki w wygranej, deklarując, że jest dobrym następcą zdobywcy Złotego Buta, Harrisona Sawyera.

Melbourne Knights wciąż szukają pierwszego zwycięstwa po remisie na początku sezonu. Rycerze będą desperacko zabiegać o swoje pierwsze trzy punkty i będą wyglądać na bardzo pewnych siebie po pełnym werwy występie przeciwko Armatom w zeszłym tygodniu.

Ponieważ kapitan Ivan Franjic (obrońca) strzelił swojego jedynego gola z otwartej gry w tym sezonie, Rycerze będą mieli nadzieję, że Gian Albano zdobędzie bramkę w tym tygodniu po świetnym sezonie w zeszłym roku (12 bramek).

Kiedy obie drużyny spotkały się po raz ostatni w 2022 roku, Rycerze pokonali South Melbourne 2:1, a Gian Albano strzelił zwycięskiego gola w 95. minucie.