Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Podstawowi” deweloperzy mogą skupić się na mniejszej liczbie znaczących aktualizacji

Uziemienie, Gra survivalowa Obsidian Entertainment, będzie coraz rzadziej aktualizowana, ale będzie coraz bardziej istotna.

Obsidian Entertainment ogłosił w aktualizacji deweloperskiej, że zamierza w przyszłości wprowadzać do gry „większe i rzadsze aktualizacje”. „Naszym celem jest znalezienie właściwej równowagi, aby gra była zawsze aktualna, a jednocześnie dawała zespołowi wystarczająco dużo czasu na tworzenie wysokiej jakości funkcji”. Deweloper powiedział.

„Bardzo ciężko pracujemy nad następną aktualizacją (0.10.0), która jest jedną z największych aktualizacji, jakie do tej pory mamy, i która ma zostać wydana pod koniec czerwca”. Ten post trwa. „Postanowiliśmy nie robić aktualizacji majowej i skupić się na kolejnej dużej aktualizacji w przyszłym miesiącu”.

Aktualizacja obejmowała także kilka nowych funkcji w wersji 0.10.0, w tym możliwość odwrócenia niektórych elementów muru w celu uzyskania lustrzanej wersji oraz dodanie większej liczby elementów, takich jak zakrzywione ściany i odmiany dachów i kolumn. Pełne informacje o wszystkich zmianach są dostępne pod adresem Ostatnio zaktualizowany.

Wprowadzono również zmiany w sposobie odradzania się gigantycznych składników odżywczych i ich interakcji z mrówkami, a także aktualizacje rozmieszczenia zdjęć. Sebaj powiedział, że to „mała zapowiedź tego, co nadejdzie w czerwcu”. Ponieważ nadal chciał, aby gracze mieli jakieś niespodzianki.

W innych wiadomościach najnowszy wyświetlacz rozgrywki Sony skupiał się na Horyzont jest zabroniony na zachodzie, Zawiera 14 minut nowego materiału z rozgrywki. Kontynuacja Horizon Zero Dawn Po raz pierwszy zapowiedziane na PS5, bit pojawi się również na PS4. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

READ  DEAG wzmocni swoją pozycję na rynku brytyjskim poprzez przejęcie UK Live Limited