Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rachel Griffiths ujawnia, dlaczego ona i wielu australijskich aktorów uciekło z Ameryki

Od początku pandemii w Australii wielu byłych pasterzy wracało do domu po latach życia w Ameryce.

A aktorka Rachel Griffiths (lat 52) ​​uważa, że ​​wie, dlaczego – i to nie tylko Covid.

W kolumnie Magazyn StillerGwiazda ślubna Morrella, która przez dekadę przed powrotem do domu mieszkała w USA, napisała, że ​​„amerykańska wolność” jest w strzępach.

Przesiedlenie: Od początku pandemii w Australii wielu byłych pasterzy wracało do domu po latach życia w Ameryce. A aktorka Rachel Griffiths, lat 52 (na zdjęciu) uważa, że ​​wie dlaczego – i to nie tylko Covid.

„W ciągu ostatniego roku, kiedy zameldowałem się u moich australijskich przyjaciół w USA, ciągle słyszałem to samo:„ Chcę tylko wrócić do domu… ​​Nigdy nie czułem się bardziej Australijczykiem ”.

„To nie była tylko pandemia – to było wyczerpanie próbą zrozumienia tego kraju i życia pomiędzy faktami i kłamstwami” – napisała.

Potem zabójstwo George’a Floyda skrystalizowało dla wielu – którzy mają ojczyznę do porównania – że „amerykańska wolność” (podobnie jak jej flaga) jest w strzępach na ulicach i że była marnym substytutem zbiorowej odpowiedzialności.

Polityk?

Polityk? „W ciągu ostatniego roku, kiedy zameldowałem się u moich australijskich przyjaciół w USA, słyszałem to samo:„ Chcę tylko wrócić do domu ”. To nie była tylko pandemia – to było wyczerpanie, próbując zrozumieć ten kraj i żyć między faktami i kłamstwami.

Rachel, która wróciła do Australii od 2012 roku, dodała: „ Byłam głodna, żeby wrócić do domu i opowiedzieć nasze australijskie historie z ludzkością i wigorem.

Zrobiłem to, a następne lata były najbardziej satysfakcjonujące w mojej karierze. Ale poczucie, że naród może głęboko okłamywać siebie, co do tego, czym naprawdę jest … powróciło do mnie.

Wielu Australijczyków wróciło do domu w ciągu ostatniego roku, w tym 45-letnia aktorka Isla Fisher, która przyprowadza ze sobą swojego angielskiego męża Sachę Barona Cohena (49 lat) i ich dzieci.

Raporty twierdzą, że para, która obecnie mieszka w Sydney, uciekała przed burzliwym klimatem politycznym w Ameryce.

Jeden z informatorów powiedział: „ Nie chcieli wychowywać swoich dzieci w Trump America Sydney Morning Herald.

Para przeprowadziła się do Australii w grudniu i od tego czasu zapisała trójkę swoich dzieci do szkoły w Sydney.

Powrót: Wielu Australijczyków wróciło do domu w ciągu ostatniego roku, w tym aktorka Isla Fisher (po prawej), która przyprowadziła ze sobą swojego angielskiego męża Sachę Barona Cohena (po lewej) i ich dzieci.  Jeden z informatorów powiedział: `` Nie chcieli wychowywać swoich dzieci w Trump America

Powrót: Wielu Australijczyków wróciło do domu w ciągu ostatniego roku, w tym aktorka Isla Fisher (po prawej), która przyprowadziła ze sobą swojego angielskiego męża Sachę Barona Cohena (po lewej) i ich dzieci. Jeden z informatorów powiedział: „ Nie chcieli wychowywać swoich dzieci w Trump America

W mieście: Australijska aktorka Rose Byrne (po lewej) i jej amerykański partner Bobby Cannaval (po prawej) przyjechali do Australii w ostatnich miesiącach ze swoimi dziećmi.

W mieście: Australijska aktorka Rose Byrne (po lewej) i jej amerykański partner Bobby Cannaval (po prawej) przyjechali do Australii w ostatnich miesiącach ze swoimi dziećmi.

Australijski aktor Chris Hemsworth, lat 37, i jego hiszpańska żona Elsa Pataky, lat 44, przeprowadzili się z Los Angeles do Byron Bay w Australii w 2014 roku.

Aktorka powiedziała, że ​​mieszkanie w Australii było właściwą decyzją dla byłej rodziny z Los Angeles.

Byron był piękny. W 2014 roku podjęliśmy słuszną decyzję o opuszczeniu Los Angeles i wyjeździe do Australii – dzieciaki świetnie się bawiły na łonie natury, cieszyły się zwierzętami i jeździły konno.

Tył: Nicole Kidman (po prawej), mąż Keith Urban (po lewej) i ich córki również wrócili do miasta od zeszłego roku

Tył: Nicole Kidman (po prawej), mąż Keith Urban (po lewej) i ich córki również wrócili do miasta od zeszłego roku

Australijska aktorka Rose Byrne i jej amerykański partner Bobby Cannaval przyjechali do Australii w ostatnich miesiącach ze swoimi dziećmi, a Nicole Kidman, jej mąż Keith Urban i ich córki wrócili do miasta od zeszłego roku.

Amerykańskie gwiazdy również straciły życie, wiele z nich pracowało przy wielu produkcjach filmowych produkowanych w kraju.

Natalie Portman, Zac Efron, Matt Damon i Rita Ora są obecnie zajęci pracą w Australii.

Czytaj więcej: W tym tygodniu w magazynie Stellar

Czytaj więcej: W tym tygodniu w magazynie Stellar