Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podsumowanie odcinka 40 The Block 2021: Spekulacje na temat finansów Kirsty i Jessego wywołują rozmowę o spotkaniu korporacji

Po stosunkowo wolnej od dramatów trasie Blok Jak dotąd fala odwróciła się dobrze i naprawdę Kirsty i Jesse, gdzie zespoły wątpią, jak mogą sobie pozwolić na masową renowację podwórka.

Josh i Locke Chcesz audytu sytuacji finansowej Kirsty i Jessego, a wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że wezmą tę kwestię na spotkanie organu korporacyjnego.

Streamuj najnowsze odcinki The Block za darmo na 9Now.

Jest poranek po Wyzwaniu Jury Kupującego Domeny, gdzie Mitch i Mark Otrzymał publiczne głosowanie, a Kirsty i Jesse zdobyli punkt bonusowy Gnome od przeszkoda na drodze Królowie Danny Wallis.

Ale nikt nie wydaje się być zainteresowany rozmową o wyzwaniu – z wyjątkiem Mitcha i Marka, co jest sprawiedliwe, ponieważ było Ich pierwsze zwycięstwo w wyzwaniu. Zamiast tego wciąż krążą gorące plotki na temat liczby transakcji w domu Kirsty i Jessego oraz tego, jak mogą sobie pozwolić na remont większego domu przy takim samym budżecie, jak wszyscy inni.

“Mark i ja mamy naprawdę sprytny budżet i robimy bardzo mało pracy, aby przez to przejść. Jak to się robi? [Kirsty and Jesse] Zrobił to? To dziwne”, zastanawia się Mitch Gruzja.

Kirsty i Jesse zdają sobie sprawę, że rozmawiano o nich na stronie, ale spekulacje na temat tego, jak urządzają swoje podwórko, są „dziwne”.

„Wydaje mi się, że są po prostu zazdrośni o dom, a nie mają naszego. Nie wiem, szkoda. Nic na to nie poradzę, ale mam domy z boksami, a my mamy posiadłość” – dodaje Jesse.

Josh jest zdeterminowany, aby poznać sedno sytuacji finansowej Kirsty i Jessego. Zastanawia się, jak mogą sobie pozwolić na budowanie domu dwa razy większego od wszystkich innych, kiedy inne zespoły walczą o pieniądze.

„Chcę zobaczyć, na co idą ich pieniądze”, mówi.

READ  Recenzja MSI Katana GF66

Josh zapomina, że ​​jakiś podwórkowy dealer w House 5 nie płaci im Kirsty i Jessego. Formin Keith I I Masz zespół, który zajmuje się domem na zewnątrz – tak jak zrobili to z drugim przeszkoda na drodze Nieruchomości. A Kirsty i Jesse wyciągnęli dźwignię biodrową, aby pokryć ich dom.

Kirsty i Jesse pomagają również zaoszczędzić pieniądze, ale ich mądrą decyzją jest uzyskanie cytatu od swojego architekta krajobrazu Jaysona Cuttinga na całą pracę w ogrodzie, zamiast płacenia za godzinę.

Czytaj więcej: Josh i Luke szukają zemsty na Rooneyu po treningu siatkówki plażowej

„Moim przeczuciem jest to, że mogli trochę to przezwyciężyć. Nie mówię, że to zrobili, mówię, że jest to potencjalny problem, który należy zbadać, aby upewnić się, że wszyscy to zrobimy” Josh wyjaśnia.

– To czek, Josh – powiedział Lock do swoich bliźniaków, gdy pytają Dana, co powinien zrobić w tej sytuacji.

każe im rozmawiać z gospodarzem Scott CamAle kiedy bracia mają okazję, uciekają przed nią.

Rozmowa zaczyna się od tego, że Scotty chwali chłopców za sprytne podejście do ich wydatków w tym tygodniu. Josh dodaje, że mają kilka umów na podwórku, aby obniżyć koszty, i wykorzystuje tę okazję, by przyznać, że naliczył dziesiątki umów u Kirsty i Jessego.

„Co robisz, kiedy tam idziesz i liczysz kupców?” – pyta Scotty.

Łukasz odpowiada: „Próbujemy tylko dowiedzieć się, jak sobie z tym poradzą”.

Scotty przypomina im, że Kirsty i Jesse pociągnęli za dźwignię i mieli budżet 35 000 dolarów, jak wszyscy inni, mimo że nie byli na minusie, jak Josh i Luke.

„Rzuciłem okiem i powiedziałem„ Ach, nie przejmę się tym ”- mówi Josh.

Ale on się tym martwi i nie przestaje po tym, jak Scotty odchodzi. Ale Scotty i jego współgospodarz Chili Craft Odwiedzają teraz Kirsty i Jessego, a my dowiadujemy się, jak stać ich na ogromne podwórko i dużo handlu.

READ  Najlepszy lakier do paznokci inspirowany gwiazdą rocka dla mężczyzn do wypróbowania już teraz

„Wyciągnęli dźwignię hippsa, więc jest 10 000 $, a Suncorp dał ci 35 000 $, a ty zarobiłeś 20 000 $, ponieważ masz dwa tuziny, więc jest dużo pieniędzy”, mówi Scotty.

„Oszczędzaliśmy na to cały sezon… więc na szczęście zaoszczędziliśmy pieniądze na basen” – dodaje Kirsty.

Scotty mówi o „ostrożnościach”, o których mówiono o ich budżecie, a Kirsty powtarza: „Ponieważ oszczędzaliśmy i wygrywaliśmy”.

Gdy nadchodzi noc, Rooney i GruzjaPokład jest montowany w samą porę, aby zainstalować ogrodzenie basenu. Podczas gdy Dom 1 koncentruje się na podwórku, Dom 4 koncentruje się na wkładaniu pieniędzy Kirsty i Jessego.

letnie upust do Tania i Vito podczas strzyżenia włosów.

“Wszyscy o tym mówili i musimy dowiedzieć się, jak za to wszystko płacą. Wtedy głównym problemem dla mnie jest to, czego używają, ponieważ użyli wapienia do zrobienia kominka, co jest naprawdę fajne, ale nie zapłacili dla wapienia”.

Nie ma lepszego czasu na wyładowywanie się fryzurą. (dziewięć)

Potem Tanya dolała więcej oliwy do ognia: „Historia jest taka, że ​​Dom 5 dostał wapień za darmo, a potem powiedzieli wszystkim, że są pasterzami”.

“Nigdy nie wiedzieliśmy o wapieniu, zamierzaliśmy go użyć. Więc jak to jest uczciwe? Mają największy dom i wydaje się, że mają tam zabawny piknik, ilu tam jest ludzi. Nie wiem, jak ponoszą to ”- mówi Łukasz.

„Chcemy tylko odpowiedzi, a jedynym sposobem na to jest organ kontrolny”.

Christy i Jesse Blok 2021
Kirsty i Jesse zareagowali na zespoły obracające się wokół wszystkich transakcji pracujących na podwórku w The Block 2021.

Jeśli chodzi o to, co Kirsty i Jesse myślą o możliwości przeanalizowania swoich wydatków, nie wydają się zbytnio zaniepokojeni.

„Tak naprawdę nie musimy nikomu niczego usprawiedliwiać, nie sądzę”, mówi Kirsty. „Proś, mężczyźni proszą”.

„Stwórz własny biznes” – dodaje Jesse.

Ale ten problem oczywiście nie zniknie bez walki, więc wygląda na to, że czeka nas kolejne spotkanie firmowe.

kino

Blok 2021

The Block emitowany jest w niedzielę o 19:00 i od poniedziałku do środy o 19:30 o dziewiątej. nadrobić zaległości Najnowsze odcinki 9Now.