Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokemon Unite dodaje Zacian, nowe wydarzenia i nie tylko

Pokemon Unite dodaje Zacian, nowe wydarzenia i nie tylko

Aktualności

Pokemon Unite to jedyne uniwersum, w którym Greedent Zacian walczy i ma szansę.

Pokemon Unite świętuje dwa udane lata z ponad 100 milionami pobrań, a w grze pojawi się kilka nowych i ekscytujących rzeczy ogłoszonych w Dzień Pokemona 2023. Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, które pojawią się w grze, jest Zacian, legendarny pokemon z Pokemon Sword .

Jednoczący Ruch Zaciana to Sovereign Sword, uderzenie obszarowe, które wpływa na wrogów w ogromnym zakresie 180 stopni przed Pokemonem. Legendarny Pokemon zostanie również wydany wraz z Celebration Holowear z nim w garniturze i kapeluszu.

W Pokemon Unite rozpoczęło się również nowe wydarzenie wraz z prezentami Pokemon, które obejmowały Adventure in Zacian’s Weald. To wydarzenie zawiera misje i nagrody, w tym licencję Unite Zaciana i jego Holowear, a także kilka mniejszych nagród. Kod podarunkowy został również dodany do Pokemon Unite, POKEMONDAY, który daje graczom ulepszony emblemat Zaciana do ulepszenia na polu bitwy.

W tym samym czasie odbywa się również aktywne wydarzenie Boss Rush. Gracze mają za zadanie pokonać różnych legendarnych bossów, aby zdobyć różne nagrody.

Odbędzie się również Azjatycka Liga Mistrzów Pokemon Unite. To wydarzenie tylko dla zaproszonych osób odbędzie się w dniach 18-19 marca w Kuala Lumpur i będzie transmitowane na całym świecie w serwisie YouTube.

Który nowy aspekt Pokemon Unite jest dla ciebie najbardziej ekscytujący? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Pokazują wyniki wydajności NVIDIA GeForce RTX 4060