Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polestar ogłasza nową aktualizację dla 2 Dual Motor

Producenci samochodów stosują nową technologię, która będzie miała ogromny wpływ na wrażenia z posiadania samochodu, znacznie ułatwiając nam życie.

Najnowsza marka samochodów elektrycznych, która wyląduje poniżej, już podnosi temperaturę.

Polestar, samochód elektryczny oddzielony od Volvo, ujawnił, że jego rywal Tesla Model 3 uzyska znaczny wzrost mocy dzięki modernizacji drogą powietrzną.

Polestar 2 zbudowany w Chinach jest jednym z Najlepsze nowe auta elektryczne, które pojawią się na rynku w tym roku Jego bliźniaczy silnik wytwarza już 300 kW i 660 Nm.

Modernizacja zwiększy te liczby do 350 kW i 680 Nm, więcej niż w ostatnim V8 Holden Commodore.

Jak dotąd aktualizacja jest dostępna tylko dla europejskich właścicieli, ale należy ją wdrożyć na całym świecie w taki sam sposób, w jaki smartfon lub tablet aktualizuje swoje oprogramowanie.

Tesla już używa tej metody do naprawy wydajności hamulców i akumulatora, funkcji informacyjno-rozrywkowych i prawie każdej innej funkcji samochodu.

Ponieważ samochody, zwłaszcza elektryczne, stają się bardziej wymagające technicznie, ta metoda ulepszania pojazdów będzie popularna i może oznaczać, że nigdy nie będziesz musiał odwiedzać dealera, aby serwisować samochód.

Polestar, podobnie jak Tesla, będzie unikał tradycyjnych dealerów i będzie sprzedawał swoje samochody wyłącznie przez Internet po nienegocjowalnej cenie.

Modernizacja kosztuje w Wielkiej Brytanii 1000 funtów (1860 USD) i znacznie poprawia osiągi samochodu.

Skraca czas 0-100 km/h w Polestar 2 z 4,7 sekundy do 4,4 sekundy. To wciąż długa droga do najszybszego Tesli Model 3, który może osiągnąć ten sam wynik w 3,3 sekundy.

Polestar właśnie wystartował w Australii z cenami zaczynającymi się od 59 990 USD (plus koszty w drodze) za podstawową gamę standardową, wariant z jednym silnikiem.

Ma moc 170 kW / 330 Nm i zasięg 440 km.

Pojedynczy silnik dalekiego zasięgu jest droższy o 5000 USD i może przejechać do 540 km na jednym ładowaniu.

READ  „Prawdziwa latarnia morska”: firma zajmująca się technologią akumulatorów wchodzi na rynek brytyjski z pierwszym w rankingu University of Sydney | Energia odnawialna

Cena dwusilnikowego silnika – bez zwiększenia mocy – od 69 990 USD i zasięg 480 km.

Ceny kuszą, ale Polestar wymaga od właścicieli Płać dodatkowo za bezpieczeństwo i wygodę w znacznie tańszych samochodach benzynowych.

Polestar obciąży klientów 5 000 USD za monitorowanie martwego pola, adaptacyjny tempomat i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu.

Elementy, takie jak wysokiej jakości zestawy stereo, fotele dostrajające pamięć kierowcy i inne, są częścią pakietu o wartości 6000 USD.

Australijscy nabywcy zainteresowani jazdą próbną Polestar mogą zarezerwować wizytę na swojej stronie internetowej i zabezpieczyć swój pojazd w pełni zwrotnym depozytem w wysokości 500 USD..

Pierwsze polestary dostarczone przez Australię mają przybyć na początku przyszłego roku.