Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska cieszy się z możliwości podniesienia jakości starszych piłkarzy Offaly

Polska cieszy się z możliwości podniesienia jakości starszych piłkarzy Offaly

Nathan Poland zbyt łatwo prześlizgnął się przez siatkę i został jednym z tych utalentowanych młodych piłkarzy, którzy nie wykorzystali swojego początkowego potencjału.

Mając do pokonania tak wiele dróg, Erin z uśmiechem grała rolę Shannon, gracza klubu Rovers. W sobotę w Portlaoise odbędą się Mistrzostwa Leinster Seniorów w piłce nożnej.

Pod koniec 2010 roku ofensywna skuteczność Polski była oczywista dla wszystkich, którzy oglądali jego grę w barwach juniorów Offaly i zawodników U-20, ale dopiero w tym roku przebił się do kadry seniorów.

W tym roku wszedł na boisko jako rezerwowy w meczach National Football League przeciwko Town, Sligo i Limerick i był dużym zaskoczeniem, gdy został powołany do wyjściowego składu na sobotnie wielkie derby. Niespodzianką nie są umiejętności Polski, a jego czas gry w lidze nie wskazuje na to, że zostanie rzucony na głęboką wodę.

Bullo Man uzasadnił swój wybór bardzo konsekwentnym pokazem, nigdy nie tracąc ani jednej stopy. Wybrany na pełnego napastnika, tak naprawdę nie zajmował pozycji strzeleckich, ale bardzo solidnie utrzymywał się przy piłce i wykonywał proste rzeczy bardzo skutecznie. Na pełnej linii napastnika był wzorem dla Keitha O'Neilla i Jacka Bryanta, opuszczał boisko w drugiej połowie, gdy Offaly otworzył światło między zespołami, przejmując piłkę i nie marnując jej. Prosto, bez zamieszania.

Offaly użył tego dnia pięciu zawodników, a fakt, że Polska był jednym z dziesięciu zawodników, którzy zagrali przez całe przedstawienie, pokazał, że kierownictwo było zadowolone z jego wkładu.

Wydaje się, że teraz, gdy ma około 20 lat, perspektywy gry w seniorskiej drużynie Offaly się wyczerpały. Podczas swojej kariery do lat 20 miał dość burzliwą historię z menadżerem Declanem Kellym – gdy Kelly rzucił ręcznik za wszystkich młodych zawodników, w pewnym momencie zszedł z panelu, podnosząc poprzeczkę w zakresie tego, co było wymagane, a co tego od nich oczekiwał.

READ  Druga porażka siatkówki-polskie ramię Japonia, Brazylia powstrzymuje Stany Zjednoczone

Jego podejście przyniosło fantastyczne korzyści, ponieważ Offaly wygrał Ogólnoirlandzkie Mistrzostwa U20 w piłce nożnej w 2021 r., a wielu z nich prowadzi obecnie zajęcia dla seniorów hrabstwa: Cormaca Egana, Keitha O'Neilla, Lee Pearsona, Johna Furlonga, Jacka Bryanta i Cathala. Wszyscy Flynn w ogromnym stopniu przyczynili się do sobotniego zwycięstwa.

Późne pojawienie się zawodników z pierwszych składów Kelly'ego do lat 20 będzie mile widzianym bonusem, podczas gdy potencjał tej szóstki i wielu innych zawodników w tym składzie jest oczywisty. Polska i Aidan Bracken z Ballycommon zajmują dwa miejsca w tej klasie. Bracken był bardzo dobry w wykonywaniu rzutów rożnych w lidze i byłby gwarantowanym starterem w sobotę, ale niefortunna kontuzja barku zakończyła jego sezon okręgowy.

Polak jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie miejsca startowego, a zapytany w sobotni wieczór, ku zaskoczeniu, w ciągu tygodnia uśmiechnął się:

Byłem zachwycony. Wiedziałem, że dobrze radzę sobie na treningach, ale byłem absolutnie podekscytowany, gdy powiedziano mi, że zaczynam w środę. Nie mogę się doczekać, aż tu wyjdę i wykorzystam swoją szansę. Myślę, że to był mały szok.

W sobotę Offaly grało dobrze przez większą część pierwszej połowy, prowadząc 0-7 do 0-2, ale ich przewaga nie znalazła odzwierciedlenia w przerwie, kiedy było 0-8 do 1-5.

Przyznał:
„Prawdopodobnie byliśmy trochę rozczarowani, ale wiedzieliśmy, że do przerwy wykorzystaliśmy wszystkie bazy. Byliśmy bardzo szczęśliwi i wiedzieliśmy, że tablica wyników nie odzwierciedla przebiegu meczu. Cieszyliśmy się, że w drugiej połowie próbowaliśmy nacierać. Zdobyliśmy dwa gole i to uspokoiło mecz.

Zapytano go, czy odczuwa deflację po tym, jak do przerwy nie miał trzech lub czterech punktów przewagi – Laois 20 prowadzili do czternastu po rzucie rożnym, po którym James Kelly wypadł z gry.Cz min.

Nie, powiedziałbym wręcz odwrotnie. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrym miejscu, ale tablica wyników nie odzwierciedlała przebiegu gry. Gdybyśmy robili więcej tego samego, zdobywając kilka punktów z dodatkowym mężczyzną, uśpilibyśmy ich, więc byliśmy naprawdę szczęśliwi.

READ  Polska przyjmuje 35 900 przybyszów z Ukrainy: Urzędnicy – ​​Sekcja Angielska

Roześmiał się, gdy wspomniano o jego historii do lat 20 w drużynie Declana Kelly’ego, odrzucając zaproszenie do zbadania tamtego okresu. Zamiast tego Polak z prawdziwym entuzjazmem mówił o swojej radości z powołania do tegorocznego składu i swoich postępach – w ostatnich latach w dalszym ciągu wyróżniał się dla Erin Rovers i niezmiennie był ich najlepszym zawodnikiem na poziomie średniozaawansowanym. .

Myślę, że byłem z Declanem w latach 20-tych, a potem przez kilka lat nie dostałem żadnego telefonu. W tym roku nie mogę się doczekać, aby przyjechać i spróbować się wykazać. Myślę, że trenowałem tyle, ile mogłem do tej pory. Mam nadzieję, że wykorzystam szansę. Kiedy Declan do mnie zadzwonił, chciałem mu się odwdzięczyć, wrzucając zmianę i przykładając ramię do kierownicy.

Teraz Polska i Offaly z niecierpliwością czekają na randkę w Croke Park z mistrzami całej Irlandii Dublinem.

Meczu, w którym nikt nie spodziewał się, że wygramy, nie mamy nic do stracenia. Przyjrzymy się temu dobrze i zobaczymy, co się stanie.