Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska czarna komedia Dead End, sezon 1, będzie miała swoją premierę w serwisie Netflix w grudniu 2022 r. — The UBJ

Dead End, nowa, czarująca czarna komedia z Polski, będzie dostępna na platformie Netflix w grudniu 2022 roku. Opowieść opowiada o gangu przypadkowych osobników, którzy po przypadkowej kradzieży samochodu napadającego na banki, uciekają przed nim. Oto, co obecnie wiemy o pierwszym sezonie Dead End na Netflix. Dead End to oryginalna polska seria czarnych komedii Netflix od scenarzystki Doroty Trzaski oraz reżyserów Grzegorza Jaroszuka i Jakuba Piątka. W 2022 roku serial będzie piątym polskim serialem oryginalnym dostępnym na platformie Netflix.

Jaka jest historia w Dead End?

Grupa nieznajomych jest ścigana przez rabusia bankowego, który przypadkowo odjeżdża z ukrytymi w bagażniku dwoma milionami złotych.

Kim są członkowie obsady Dead End?

Obsada Dead End przedstawia się następująco:

Yasmina Pollack (Hardcore Disco)
Juliusz Chrzastowski (Boże Ciało)
Anna Ilchuk (Perua Milos)
Michał Sikorski (Sonata)
Łukasz Garlicki (Bitwa Warszawska 1920)
Maja Wolska (Potwory Krakowskie)
Mateusz Kroll (zabić bobra)

Kiedy Dead End Season 1 będzie dostępny w serwisie Netflix?

Według IMDb Pro, główne zdjęcia rozpoczęły się na początku tego roku, 17 kwietnia 2022 r., a zakończyły 25 października 2022 r. Zdjęcia kręcono w Polsce. Serial jest w całości kręcony w języku polskim. Jednak nie ma słowa o tym, czy angielski dub będzie dostępny dla tych, którzy nie lubią oglądać nieanglojęzycznych tytułów z napisami.
Abonenci nie będą już musieli czekać na wydanie Dead End. Polska czarna komedia będzie dostępna na Netflix 1 grudnia 2022 roku.

Wyświetlenia po: 8

READ  „Syrena”, pełnometrażowy film libańskiego zespołu zajmującego się wyłącznie metalem, znajduje Mid East Home na Front Row – The Hollywood Reporter