Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska-LaPray zawieszona po 4 rundach na Eastwood Field |  Wiadomości, sport, praca

Polska-LaPray zawieszona po 4 rundach na Eastwood Field | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Preston Byers Christian Hutt z LaBre przygotowuje się do ataku na boisku podczas środowego meczu drużyny Wikingów z Polską na Eastwood Field.

NILES — Matka Natura postanowiła pojawić się ponownie w środę wieczorem, zmuszając Polskę i Labray do zawieszenia rozgrywek baseballu poza konferencją na Eastwood Field po czterech rundach w oczekiwaniu na silną burzę zbliżającą się do Niles.

Po zakończeniu czwartej rundy, podczas której na zawodników i kibiców zaczął padać deszcz, sędziowie, trenerzy i bramkarz Eastwood Field Noah Bard spotkali się w pobliżu bazy domowej, aby omówić, czy drużyny powinny rozpocząć piątą zmianę. Ostatecznie mecz został oficjalnie zawieszony i ma zostać wznowiony dzisiaj.

Bard słusznie przewidział, że pogoda wkrótce się pogorszy, powiedział główny trener Labrie, Ed Anthony podczas konferencji wewnętrznej. Krótko po zawieszeniu meczu zaczął padać ulewny deszcz, a kilka minut później słychać było grzmoty.

Chociaż żaden z nich nie był zbyt szczęśliwy na myśl o kolejnej wiosennej burzy, obaj trenerzy wyrazili chęć wznowienia gry i rozegrania pełnych siedmiu rund. Środowe zawieszenie to kolejny przykład niesprzyjających warunków pogodowych zakłócających harmonogramy lokalnych drużyn sportowych, co stało się niedogodnością dla trenerów, zawodników i rodziców.

„To było bardzo frustrujące. Każdy trener przez to przechodził. Praktycznie rzecz biorąc, możesz zapytać dowolnego trenera i nie sądzę, aby ktokolwiek powiedział, że chce być na siłowni, w stodole, na parkingu czy gdziekolwiek indziej. „ powiedział Antoni. Musimy zagrać. Wszyscy trenerzy wam to mówią i jest to bardzo frustrujące. Robię to od wielu lat i to była prawdopodobnie najbardziej mokra wiosna, jaką kiedykolwiek widziałem. Widziałem trochę deszczu, ale to było naprawdę złe dla wszystkich zespołów.”

Trener reprezentacji Polski Rich Murray, którego drużyna Bulldogs zdawała się odnaleźć rytm w czwartej rundzie, podzielił frustrację Anthony'ego.

READ  Harry Styles zaprasza ukraińskich uchodźców na koncert Love On Tour w Polsce

„To było trudne” powiedział Murray. „Myślę, że najtrudniejszą częścią jest utrzymanie strzelców w gotowości do gry. Ale ciężko pracujemy na siłowni i myślę, że gramy dobrze. Więc tak naprawdę czekamy, aż pogoda się poprawi”.

W środowym, składającym się z czterech rund meczu, problemem okazało się miotanie Polski. Początkowy miotacz Ryan Dilullo, uderzając sześć razy i pozwalając tylko na jedno, załadował bazy zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie.

Dilullo przeszedł przez pierwszych trzech pałkarzy w składzie LaBrae, starając się odzyskać kontrolę. Udało mu się jednak zanotować swój pierwszy home run w meczu z Broganem Collinsem, pokonując łapacza LaBrae. Trafienie doprowadziło do kolejnego i trzeciego, gdy Dilullo po trzykrotnym biegu z trzema trafieniami uciekł spod pierwszego z trzema biegaczami utkniętymi w bazie.

Tempo utrzymywało się przez chwilę, gdy DeLullo wrócił na kopczyk w dolnej części drugiej rundy. Dilullo wypracował sobie prowadzenie po rozpoczęciu i trafił czwartego pałkarza tego dnia. Potem znowu stracił kontrolę, gdy DeLullo prowadził Erica Rayboulda na czterech wyciągach, po czym Owen Boone poddał się i poddał miotacza przeciwnika Landona Brunstettera, ładując bazy na drugą rundę z rzędu.

Jednak Dilullo i obrona Bulldogs spisali się znakomicie, kiedy tego potrzebowali, zmuszając Dylana Simpsona do opuszczenia boiska w ostatniej części drugiej połowy, co pozwoliło utrzymać bezbramkowy remis.

W trzeciej rundzie DeLullo podszedł do Collinsa i popełnił błąd, dając innemu biegaczowi pozycję punktową bez outów. Ale LaBrie nie był w stanie wykorzystać błędu, pozostawiając Collinsa na trzeciej bazie pod koniec trzeciej bazy.

Pomiędzy trzecią a czwartą kwartą z nieba zaczęły spadać krople deszczu, co skłoniło niektórych fanów do szukania schronienia. Zespoły kontynuowały grę, a przez całą czwartą rundę zaczął padać deszcz, dając nadzieję na rozegranie wszystkich siedmiu rund.

READ  The Puck Drops w pierwszym w historii turnieju NHL Big City Greens Classic 14 marca

Polska ofensywa miała swoją najlepszą passę na szczycie czwartej tercji, umieszczając trzech biegaczy na bazach, by następnie trafić double play i dostać się na drugie miejsce, kończąc rundę z parą pozostawioną na bazie.

W środę w ostatniej rundzie DeLullo był w najlepszej formie, uderzając pierwszych dwóch pałkarzy, a następnie wykonując pierwszy narzut w celu uzyskania trzeciego uderzenia.

W sumie Dilullo pozwolił na jedno trafienie, przeszedł sześć i uderzył również pół tuzina w czterech rundach. – powiedział Murray, gdy jego dzban szedł „bardzo” Odbijacze chwalili Dilullo za to, że znalazł sposób na wyjście z korków i utrzymał mecz bez punktów.

Brunstetter z LaBrae oddał trzy trafienia i zanotował cztery strikeouty, stając się jedynym zawodnikiem Vikings, który w środę uderzył Dilullo.

Po meczu Anthony powiedział, że ma nadzieję, że LaBrie zdobędzie bramkę „Prawidłowy” Aby to skonfigurować. Wikingowie będą mieli na to szansę, jeśli pozwoli na to pogoda, kiedy wraz z Bulldogs wznowią grę w górnej części piątej rundy.

Polski pierwszobazowy Eden Thompson ma rozpocząć zmianę po wznowieniu meczu. Zawody zostaną wznowione dzisiaj na Eastwood Field około 19:15, po kolejnym meczu, który rozpocznie się o 17:00.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Prestonem Byersem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @PresByers.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej