Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska nazwała nadchodzące mecze bułgarskich i rosyjskich klubów piłkarskich „hańbą” – Novinite.com


A z bułgarskich drużyn: „Levski” Sofia

Trzy drużyny z Bułgaria naruszaćpiłka nożna Zakaz „Tego Europejczyka piłka nożna nałożone na rosyjskie kluby i zorganizuje mecz towarzyski mecze z zespołami ds Rosjawidać to po Rosjanach piłka nożna Kalendarz.

Oprócz bułgarskich drużyn: Levski Sofia, Botev Plovdiv i Arda Karjali, piłkę z Rosjanami będą kopać inne drużyny z Macedonii Północnej oraz Bośni i Hercegowiny.

Rekordzistą pod tym względem jest Levski Sofia, który podczas obozu w Dubaju zidentyfikował aż trzy kontrole z rosyjskimi drużynami – są to drużyny Krasnodaru, Spartaka Moskwa i Ural Jekaterynburg. „Wstyd!” Polskie media państwowe napisały „Sport” zaznaczając rozmieszczenie elementów sterujących. niezadowolenie z tych mecze W przypadku Rosjan głosili już niektórzy zwolennicy Lewskiego, a skandal stał się już międzynarodowy.

Rosyjski piłka nożna Został wykluczony na poziomie klubowym i narodowym z powodu trwającej od prawie roku agresji Federacji Rosyjskiej na sąsiednią Ukrainę.

Podczas letniego okresu przygotowawczego rosyjskie drużyny przebywały w kraju i odbywały jedynie lokalne sparingi. Zimą postanowili podróżować za granicę, ale nie mogli wylądować w Europie, tylko w Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tych krajach, oprócz nieparzystych zespołów mniej piłka nożna Kraje takie jak – Kirgistan, Tadżykistan czy Uzbekistan Rosjanie urządzili także sparingpartnerami z Europy.

A „Spartak Moskwa” zaaranżował nawet dwóch przeciwników z Unii Europejskiej: bułgarski „Botev” – Płowdiw i „Lewski”. Z Europejczykami z Karjali zagra także Dynamo Moskwa. A moskiewski klub spotka się z „Ardą” – Qardjali. Zagraniczne media wskazywały, że zbliżające się spotkanie nie wzbudziło emocji w prasie sportowej w Egipcie BułgariaGdzie cieszą się, że drużyna Karjali gra z „rosyjskim gigantem”. Po Bułgarach Dynamo zmierzy się z „Borac” – Banja Luka, Bośnia i Hercegowina.

Ze swojej strony rosyjska CSKA poinformowała na swojej stronie internetowej, że odbędzie spotkania z FC Shkopi z Macedonii Północnej. W Skopje na razie o tym meczu milczy, choć stanowisko Macedonii w sprawie wojny na Ukrainie jest jednoznaczne. CSKA zagra też z serbskim „Partizanem”, ale dla kontrastu mecze W przypadku bułgarskich klubów nie jest to aż tak szokujące, biorąc pod uwagę bliskie przyjazne stosunki między Belgradem a Moskwą.

READ  Boks: Kiedy jest mecz Paula Gallena i Lucasa Browna, najnowsze wiadomości, jak oglądać, dolna karta, następna walka Ibane Bridges, na The Fights

Nieprzerwany Novinet.com na mnie Świergot I Facebook

Napisz do nas na godz [email protected]

sformatuj je w Bułgarii – Novinet.bg

/ OFFWiadomości