Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska ogłasza częściową blokadę w związku z wybuchem wirusa w Europie, World News

Francja stanęła w obliczu lokautu weekendowego, mimo że polski rząd ogłosił trzytygodniową częściową lokaut od soboty, ponieważ Europa nadal łapie się na epidemię wirusa koronowego.

Widzieć:

Dzienna liczba nowych przypadków koronawirusa w Polsce osiągnęła w tym roku najwyższy poziom Centra handlowe, Hotele, baseny, siłownie i szkoły będą zamknięte co najmniej do 9 kwietnia.

Polska ma już szereg ograniczeń, w tym zamknięte restauracje i centra fitness Szkoły Dla klas 4 i wyższych.

Nowe ograniczenia pojawiły się, gdy Polska była świadkiem rozprzestrzeniania się wysoce zaraźliwego wariantu wirusa koronowego, który został wykryty po raz pierwszy. Brytania Doprowadziło to do niedawnych epidemii. Kraj wdraża blokady regionalne, aby zwiększyć liczbę infekcji powodowanych przez nowy wariant, jednak rząd ostrzegł, że blokady krajowe są możliwe, jeśli liczba przypadków nadal będzie rosła.

Polski minister zdrowia mówi, że ostatni skok wywarł presję na istniejące szpitale, zmuszając władze do nałożenia nowych ograniczeń. W kraju zarejestrowano już ponad 48 tysięcy COVID-19 Ponad 1956 milionów przypadków.

W międzyczasie, Francja Z 38 501 nowymi epidemiami zgłoszonymi w ciągu ostatnich 24 godzin, ma to już miejsce w regionach Nicei i Calais, ponieważ premier Jean Costex ogłosił, że nowe ograniczenia mogą zostać nałożone na region Paryża za pomocą blokad weekendowych.

„Znajdujemy się w niepokojącej i złożonej sytuacji i wyraźnie widać, że działania tego typu, które są stosowane w innych częściach regionu, są przedmiotem dyskusji” – powiedział Costex.

Francja została mocno dotknięta przez ponad 4,1 miliona przypadków i ponad 91 300 zgonów w ruchu szczepionkowym. Plik Szczepionka Brak planowania w Europie był utrudniony przez brak planowania w Europie, który był krytykowany zarówno przez pracowników służby zdrowia, jak i obywateli.

We Francji ponad 5,5 miliona osób otrzymało pierwszą dawkę szczepionki, a prawie 2,4 miliona otrzymało obie dawki.

READ  Polska wykryła w swojej przestrzeni powietrznej obiekt, który przyleciał z Białorusi, prawdopodobnie balon obserwacyjny