Polska podekscytowana zakrada się do Canfielda | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe/Neil Madhavan Polska Connie Kogras (10) podeszła, aby zatrzymać piłkę i zdobyła dwa ze swoich 17 punktów przeciwko Canfieldowi we wtorek wieczorem.

Polska – Nawet gdy we wtorek wieczorem stanęła w obliczu dwucyfrowego deficytu, zaufanie Polski nigdy nie zostało zachwiane.

Po tym, jak Canfield jechał przez większość wieczoru, ale wciąż utrzymywał tempo, trener Bulldogs, Nick Blanche, wiedział, że jego drużyna wciąż ma coś w zbiorniku pod dobudówką.

Za swoją opatentowaną obroną Bulldog powraca, by wywierać presję na Cardinals 52-50 w konkurencyjnym pojedynku.

„Po prostu wrzuciliśmy to w jeden dodatkowy bieg” – powiedziała Blanche. „Zmienialiśmy się trochę więcej, robiliśmy sobie przerwę, zaczęliśmy trochę wykorzystywać nasze przerwy w pracy i w końcu to poszło w naszą stronę. Tak dumni z naszych dzieci, że nigdy się nie poddawali. Kiedy tracisz 12 punktów lub więcej, często , zespoły pakują to. To jest specjalna grupa. Walczyli dalej i bez względu na sytuację – poważny błąd, pomyłkę lub co się stało – po prostu grali i próbowali zagrać w następnej grze.

Canfield (5-3) nie zmarnował zbyt wcześnie, trafiając cztery z pierwszych pięciu koszy, aby zbudować swoją pierwszą dwucyfrową przewagę. Ale za każdym razem tak było – raz w pierwszej połowie, raz w drugiej – Polska wracała z czołgiem w swojej obronie.

„Chcieliśmy trafić we właściwe miejsca, a kiedy to zrobiliśmy, pomyślałem, że mamy świetne ujęcia” Trener Canfield, Matt Riel, powiedział. „Z jakiegoś powodu nie mieliśmy wielu ludzi, którzy chcieliby stale wchodzić w te obszary, a kiedy robisz to przeciwko oblężonej drużynie, naprawdę trudno jest osobie uwięzionej uzyskać dobre podanie i stworzyć trochę upokorzenia dla nas.”

Bulldogi (7-1) zmniejszyły swoją przewagę do dwóch pod koniec pierwszej połowy i prowadziły pierwszy mecz 1:20 w drugiej połowie. Canfield odpowiedział atakiem ofensywnym i utrzymał pięciopunktową przewagę w ostatnim okresie.

READ  Sideshow Nicka Kyrgios prowadzi po kolejnej porażce z JJ Wolfem | 2022 US Open Tenis

Jednak w miarę jak mecz trwał, a straty Canfielda zaczęły narastać, zaczęła doganiać Cardinale, zwłaszcza w czwartej kwarcie. Canfield zakończył 26 spinami na polu trapowym w Polsce.

„To jest całkowicie nie do przyjęcia” powiedział Reel. „Ich presja nas wkurzyła, ale nie zrobiliśmy tego, czego się nauczyliśmy i to jest najbardziej rozczarowujące. (The Bulldogs) zdecydowanie zasłużyło na wygranie tego meczu. Zabrali to do nas i byli agresorami w trzecim i czwartym ćwierć. Ich agresja osłabła i to chyba najbardziej mnie rozczarowało. Bo tak naprawdę nie przyjęliśmy tego momentu, jak myślałem.

Pomimo zwrotów akcji, na około cztery minuty przed końcem, Canfield miał dziewięć minut przewagi i patrzył na jego zakończenie. Ale buldogi myślą inaczej.

Najpierw studentka drugiego roku w Polsce, Marie Brandt, trafiła w potrójny wskaźnik. Następnie, zmuszona do zmiany, seniorka z Polski, Abby Farber, zakończyła grę za trzy punkty, po tym jak została sfaulowana po krótkiej przerwie i nagle była to gra za trzy punkty.

Canfield spudłował i poszedł na linię rzutów wolnych, ale w czwartej kwarcie było tylko 3 do 6. Podczas gdy Cardinal był w stanie wygrać 1 za 2 w serii tylko trzy razy, Polska odpowiedziała kopnięciem piłki – najpierw przez Branta, a następnie przez juniorkę Katie MacDonald, dając Polsce tylko drugą przewagę w meczu.

Po rzucie wolnym Cardinals wykonanym przez starszą Alyssę Dell remis 49-49, stary Bulldog, który prowadził wszystkich strzelców z 17 punktami, dał Bulldogs wszechstronną przewagę w rozstawie na mniej niż minutę przed końcem.

Po wylądowaniu o 15 sekund Canfield dostał ostatnią szansę po tym, jak Polacy nie wykorzystali rzutu wolnego.

„Chcieliśmy się upewnić, że znają sytuację” Blanche powiedziała o ostatnim czasie przed rzutem wolnym. W tym momencie nie próbujemy wymyślać koła na nowo. Chcemy tylko upewnić się, że są świadomi wszystkiego, ponieważ w środku tej chwili… dużo się dzieje”.

READ  Stellar Świątek jest gotowy na bardziej wyczerpujący sukces w Melbourne

Blanche dodała, że ​​chcą również upewnić się, że Dale obroni, jeśli piłka trafi jej w drogę, gdy prowadziła ofensywnie Canfield przez cały mecz z 14 punktami.

Dill złapał odbijającą się piłkę z błędu i pchnął piłkę do góry. Po dwóch podaniach Senior Samaroni spojrzał z zewnątrz. Jej strzał wyszedł, Bulldogi zebrały dobicie i skończyły na linii rzutów wolnych.

„Chcieliśmy mieć pewność, że otrzymamy świetne ujęcie” powiedział Reel. „Mieliśmy coś zaplanowane, ale nie zrobiliśmy tego tak, jak tego chcieliśmy. Otrzymaliśmy szeroko otwarte spojrzenie. Naprawdę chcieliśmy wziąć to do kosza i zrobić to źle. Ale mieliśmy otwarte spojrzenie i zaufaliśmy jej podjąć tę decyzję, po prostu przegapiła szansę”.