Polska pokonuje Gerrarda w przechylaniu konferencji | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie reporterki/Abby Farber z Polski Lowell Spencer (1) szuka otwartego kolegę z drużyny w czwartek wieczorem, gdy jest strzeżony przez Gerarda Alison Dworkin (10).

Polska – Menedżerowie zazwyczaj nie lubią przegrywać meczów. Ale czasami te straty mogą być bardzo ważne dla zespołu.

Polska drużyna koszykówki dziewcząt odrobiła rozczarowującą porażkę z rywalem ze Struthers w zeszłym tygodniu, odnosząc solidne zwycięstwo 63:52 nad Gerrard Indians w noc maturalną. Zwycięstwo utrzymuje Bulldoga na szczycie listy w Konferencji Northeast-8.

„Ten mecz był naprawdę ważny, zwłaszcza po pewnym czasie bez grania, przez cały tydzień. Chcieliśmy więc cofnąć się w czasie, zwłaszcza że była to tak wielka noc. Abby (Farber), Morgan (Cluchard) i ja jesteśmy bardzo dumni z tego i zajęliśmy się biznesem.” powiedział starszy strażnik buldogów Connie Cograss.

Ogólnie rzecz biorąc, Bulldogs mają rekord 14-2 i 10-1 w lidze. Wraz ze stratą Hindusi spadli do 9-7, 4-7 w klasyfikacji konferencji.

„Kiedy graliśmy po raz pierwszy, był zegar” Zauważył, że trener Indian Andrew Saxon. „Więc przegraliśmy tak ciężko. Nie mogliśmy poradzić sobie z presją i pułapkami. Ale dzisiaj myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę. Jestem zadowolony z naszego występu i mistrzostw. Może możemy grać z każdym tak długo, jak wrzucamy piłkę do kosza.”

Aby przezwyciężyć stratę i rozproszenie związane z świętowaniem wielkiej nocy, Psy wyskoczyły na szybkie prowadzenie 7:0, zanim Hindusi wpadli na tablicę wyników, gdy w pierwszej kwarcie pozostało 4:34. Bulldogs nadal prowadzili 17-9 pod koniec pierwszej tercji.

Ale Indianie odparli psie zęby i paznokcie w drugim klipie, zmniejszając różnicę do 5 na zaledwie 17 sekund przed przerwą, kiedy młoda bramkarz Abby Rafferty trafiła ptaszka i osiągnęła wynik 26-21. Faul strzał w ostatniej sekundzie Bulldogs Morgan Clochard przed przerwą strzelił go na 27-21.

READ  Kanadyjki i mężczyźni odnoszą przekonujące zwycięstwa na Mistrzostwach Świata w siatkówce

Jednak Bulldogi zdominowały rywalizację, aby rozpocząć drugą połowę, gdy Katie MacDonald ponownie doskoczyła do Bucketa, a następnie w 6:21 trafiła Mary Blunt, co dało psom szybkie 11 punktów, 32-21 przewagi. Po dwóch rzutach wolnych Clocharda w 4:29, Bulldogs powiększyło swoją przewagę do 15 przy 40-25. W końcu do końca trzeciego okresu mieli prowadzenie 46-30.

„Chcieliśmy wyjść i być sobą” Cougras powiedział o mentalności drugiej połowy. „Chcieliśmy zrobić, co w naszej mocy, aby rozpocząć drugą połowę i oderwać się od ziemi. Potrzebowaliśmy ich (Katie i Mary), aby wyszli na gorąco i zrobili to tam. „

Bulldog zbuduje swoją przewagę do 22 punktów w meczu 54-32 w 6:36 czwartej kwarty po trzech Cougrach. Ale Indianie walczyli do końca, kończąc mecz 20-9, aby osiągnąć ostateczną przewagę 11 punktów.

„Dziewczyny nigdy się nie poddają. Grały ciężko. W pewnych momentach nie mogliśmy zrobić kosza” Saxon powiedział. „Strzały z rzutów wolnych zostały pominięte. Przegapiliśmy kilka łatwych strzałów. Jeśli to odbierzesz, mamy szansę wygrać mecz.”

Bulldogs postarają się pozostać na szczycie NE-8 w poniedziałek wieczorem, kiedy zagrają w Lakeview na następnych zawodach. Indianie grają również w poniedziałkowe wieczory, kiedy goszczą Niles Red Dragons.