Polska przewyższa Muniego w akcji i otrzymuje tytuł powiatu |  Wiadomości, sport, praca

Polska przewyższa Muniego w akcji i otrzymuje tytuł powiatu | Wiadomości, sport, praca

Reporter/Lowell Spencer Polska drużyna piłki nożnej dziewcząt pozuje do zdjęcia po zdobyciu adresu Dywizji III w hrabstwie Akron 2 w czwartek w South Ring High School. Bulldogs pokonali Cardinal Mooney 1-0 w trudnym zwycięstwie.

GREENFORD – najwyżej rozstawiona dziewczęca drużyna piłkarska Buldogów Polskich dowiedziała się, że ich przeciwniczka nie może być brana za pewnik w strefie dziewcząt III dywizji w czwartek wieczorem.

W końcu ten przeciwnik miał zwycięską passę trzech gier w turnieju.

Bulldogs byli w stanie podjąć trudne wyzwanie od 15. rozstawionego kardynała Mooneya i ciężko zarobione zwycięstwo 1:0 w meczu o tytuł okręgu Akron 2 w South Ring High School.

Zwycięstwo poprawia Bulldogs do 17-3 w sezonie. Kardynałowie zamknęli rok 8-15-1.

Zwycięstwo pomaga również zlikwidować bolesną porażkę 3-1 z Kinston w zeszłym roku w regionalnych finałach. Teraz Bulldogs zmierzą się z kandydatem NE-8 Lakeview w regionalnym półfinale w Rawennie w przyszły wtorek o 17:00.

Lakeview pokonało Waterloo 6-4 po serii rzutów karnych.

„To jest naprawdę, naprawdę duże. To był nasz cel, odkąd przegraliśmy w zeszłym sezonie w finale stref” – powiedziała druga napastniczka Sofia Genralovic. „To był dla nas wielki gol i czujemy się świetnie”.

Choć sezon dobiegł końca dla Cardinals w rozgrywkach, mają się w tym sezonie z czego pochwalić. Grali przy trudnym stole, co zaowocowało bardzo mylącym rankingiem turniejowym i pomogło im przygotować się do turniejowej rywalizacji.

– Myślę, że wielu ludzi nas nie doceniło – powiedziała trenerka kardynała Angie Sirko. „Graliśmy w wielu szkołach DI i DII, więc nasza płyta nie pokazała, co możemy zrobić. Więc wchodząc do strefy DIII, wiedzieliśmy, że będzie to trochę łatwiejsze niż to, co graliśmy podczas rok i to się pokazało”.

Obie drużyny grały solidną obronę, przerywaną kilkoma dobrymi okazjami do zdobycia bramki w pierwszej połowie, gdy Bulldogs wystrzeliło garść długich kopnięć, które albo przepłynęły nad bramką, albo odbiły się od przodu bramki. Jednak żadnemu zespołowi nie udało się znaleźć siatki, gdyż pierwszą połowę grali bez bramek.

READ  Penrith Panthers Cup, Provan-Summons – NRL wibruje, gdy Trophy wraca do Sydney

„Nasza obrona wykonała świetną robotę, powstrzymując ich”, powiedział Svirko. – Nasz pomocnik wykonał świetną robotę, kontrolując, a na szczycie mieliśmy wiele okazji, że nie skończyliśmy.

Porażka Kardynała przyćmiła fenomenalny występ nowej bramkarz Sofii Debo. Zablokowałem 11 rund w konkursie, pokonując ją 12-6 w konkursie.

„Jest to pozycja, w której postawiliśmy nas na początku roku” – powiedział Cvercko. „Grała zarówno w obronie, jak i w bramce, i była tylko potworem z tyłu. Wykonała dobrą robotę jako studentka pierwszego roku, aby tu przyjść i zrobić to, co zrobiłem dziś wieczorem, to była świetna robota. „

W końcu Bulldogi pojawiły się na tablicy wyników z tym, co okazało się zwycięskim golem przy 37:37 w drugiej połowie po mocnym uderzeniu Generalovica. Pobiegłem na prawą stronę boiska i kopnąłem bramkę, aby znaleźć tył siatki.

„Przegrywaliśmy środek i myślę, że musimy to naprawić, więc wprowadziliśmy kilka poprawek, aby wywrzeć większą presję na szczycie”, powiedział trener Bulldogs Neil Hoda o swojej filozofii w drugiej połowie. „W ciągu ostatnich 12 minut wycofaliśmy się, aby grać bardziej defensywnie, próbując ich powstrzymać”.

Kardynał walczył do końca i myślał, że wyrównali w 11:28 minucie drugiej połowy, kiedy Francesca Cassese oddała potężnego kopa na bramkę. Piłka schodziła z lewej flanki w prostej pozycji i prowadziła chudego Bulldoga 1:0. Bramkarka Bulldogs, Leanne Williams, zatrzyma wszystkie sześć strzałów, z którymi miała do czynienia, aby wygrać.

„Zatrzymałem się”, powiedziała Hoda ze śmiechem, opisując swoje serce. „Potrzebowałem tam trochę resuscytacji krążeniowo-oddechowej. To była świetna gra. Myślałem, że to będzie dobry mecz i tak było. „