Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska umowa, uniwersalne opcje dla francuskiej formy autyzmu nie mogą powstrzymać rozmów A | Aktualności

Prezydent Francji Emmanuel Macron wziął udział w jednym z odcinków A Talks

MIPTV: Polska sieć komercyjna TVN nabyła format wywiadów o tematyce autyzmu The A Talks od londyńskiego dystrybutora Can’t Stop Media.

Matteo Porti

TVN, którego właścicielem jest amerykański Warner Bros Discovery (WBD), zamówił serial oparty na formacie, który zostanie wyemitowany przed końcem roku.

Umowa obejmuje wiele opcji skoordynowania witryny z innymi produktami. Produkcje telewizyjne Warner Bros. International mają prawa we flamandzkiej Belgii i Holandii. Fremantle posiada prawa w Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.

Ponadto uzgodniono opcje z Banijay w Hiszpanii i Izraelu, Balandi we Włoszech, Seapoint w Niemczech, Avanti w Quebecu, Rockerdale Studios w Wielkiej Brytanii, Helium w Australii i Kite Entertainment w Irlandii.

W programie oglądane są wywiady ze znanymi 30 dziennikarzami cierpiącymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, w celu ujawnienia strony rozmówców, której nie było widać w poprzednich wywiadach prasowych.

Według Can’t Stop: „W obliczu tych wyjątkowych rozmówców goście w naturalny sposób zrzucają maski, a każde spotkanie staje się magiczną chwilą, poza czasem, pełną pasji, śmiechu, poezji i bezczelności”.

Format został stworzony przez Quad + Ten i Kiosco TV, część Elephant Group należącej do Webedii, i rozpoczął życie jako Les Rencontres du Papotin w wydawcy France 2 we wrześniu. Prezydent Francji Emmanuel Macron pojawił się w odcinku w styczniu, który przyciągnął 4,6 miliona widzów na żywo i 22,5% udziału.

Wyreżyserowany przez Oliviera Nakachi i Erica Toledano, duet odpowiedzialny za film The Intouchables z 2011 roku, w którym występuje Julien Panselhon, psycholog i redaktor naczelny The Papotin, który publikuje artykuły pisane przez autystycznych dziennikarzy.

„To treść w najlepszym wydaniu: urocza, zaskakująca, zabawna, emocjonalna i inkluzywna” — powiedział Mathieu Porti, współzałożyciel Can’t Stop, podczas gdy inny współzałożyciel firmy, Arnaud Renard, dodał: „To dobry program. o niezwykłych ludziach, którzy pokazują, jak piękna jest ich odmienność i jak ich punkt widzenia coś wnosi”.

READ  Wygląda na to, że kolejnym trenerem reprezentacji Polski zostanie Santos