Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Porady dla początkujących Arceus Teraz proszę

Porady dla początkujących Arceus Teraz proszę

Witaj, witaj, witaj ponownie w kolejnej części Baby’s First Switch! Jak już wiecie (mam nadzieję), że do tej pory wybieram różne gry do grania na moim Nintendo Switch co miesiąc, w tym proszę o radę od was wszystkich. Gra w tym miesiącu Potrzebuję wskazówek dla początkujących to nie tylko niedawno wydana gra, ale jest bardzo wyjątkowa, Legendy Pokemonów: Arceus.

Spójrz, wiem Dosłownie właśnie zagrałem Pokemony Gra Nie na długo, ale Arceus Na boisku piłkarskim zupełnie innym od Brylantowy diament.

Ma to również wiele wspólnego z tym, jak bardzo lubię grać Pokemony Więc chcę usunąć to doświadczenie tak bardzo, jak tylko mogę. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem zwiastun Arceusie, Byłem zdumiony, jak pięknie wyglądała i bardziej podekscytowany koncepcją otwartego świata. Jedyna rzecz, która mi się podobała Pokemony To były interakcje, które możesz mieć z otaczającym Cię światem, ale wydaje się, że tak Arceus Przenosi to na zupełnie nowy poziom.

The Legendy Pokemonów: Arceus Wskazówki dla początkujących, których potrzebuję od Ciebie

Daj mi Pokémon Legends: porady Arceusa dla początkujących, błagam. Zdjęcie: Bernie Sanders / Kotaku Australia

Wszystko, potrzebuję wszystkiego.

Tak, wiem, że już mamy plik Legendy Pokemonów: Arceus Wskazówki dla początkujących artykuł ale to my. Nie chcę od nas słyszeć.

Chcę usłyszeć od was ludzi. Ulubieńcy Boga (cokolwiek). The Kotaku Australia komunikacja społeczna. I tych, którzy grali w tę grę i żyli z nią przez jakiś czas.

Może nie jestem nawet ze społeczności Kotaku Australia i mój artykuł w jakiś sposób wstrząsnął mną.

Albo nie WitamPo drugie, ja bardzo przepraszam. Zwłaszcza jeśli próbujesz znaleźć całkowicie uzdolnionego i genialnego gracza, który jest jednocześnie wybitnym dziennikarzem w Kotaku Australia. Nie jestem jedną z tych rzeczy.

Ale jeśli myślisz, że jestem kreatywnym producentem Kotaku AustraliaZrób trochę hałasu w komentarzach (w pokoju jest cisza) (Od redakcji: Z tyłu ode mnie i Robbiego jest kutas – David).

READ  Elon Musk mówi, że SpaceX nie może się doczekać lotu orbitalnego statku kosmicznego w listopadzie

gdzie byłeś? O tak, Legendy Pokemonów: Arceus Wskazówki dla początkujących od was wszystkich.

Bez względu na to, kim jesteś i skąd pochodzisz, musisz dać mi to, co masz Pokemon Arsius Porady i wskazówki dla początkujących. W prawie jest już napisane, że musisz to zrobić, więc będę musiał zadzwonić do wydziału przestępczego (nie na policję, ale wyślę rubinowe gobliny) na ciebie, jeśli przeczytasz ten artykuł i nic mi nie dasz pracować z.

Nie chcemy się powtarzać Co się stało ostatnim razem Kiedy nic mi nie dajesz. Moja mała dusza po prostu nie może sobie z tym poradzić.

W każdym razie można by pewnie powiedzieć, że to piątek.

Niezależnie od wszystkiego, naprawdę nie mogę się doczekać gry Arceus I wrzucenie całego ciała do otwartego świata, żebym mogła zbadać każdy zakamarek, na jaki mi na to pozwoli.


Jeśli chcesz dać mi inne sugestie lub wskazówki dotyczące gier, napisz do mnie na Twitterze (@kystewart_) lub wyślij nam e-mail.