Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Port Adelaide Power Players pozostaną Wywiad z Chrisem Daviesem Peter Ladhams Sam Powell Pepper Tom Cleory

Port Adelaide spodziewa się, że Peter Ladhams, Sam Powell-Bieber i Tom Clory pozostaną w Alberton w przyszłym sezonie, mimo że trio jest powiązane z potencjalnymi ruchami w okresie handlowym.

Ladhams zwrócił na siebie uwagę Hawthorn i Sydney i uważa się, że Zachodnie Wybrzeże jest zainteresowane także Powell-Pepper i Clurey na radarze wielu konkurencyjnych klubów.

Ale dopóki siła nie otrzyma odpowiedniej rekompensaty za jednego z tych trzech zakontraktowanych graczy, dyrektor piłki nożnej Chris Davies nie będzie mógł sobie wyobrazić ich gry dla innej drużyny w 2022 roku.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości handlowe AFL i bezpłatną agencję, obejrzyj dzień handlowy w dni powszednie okresu handlowego od godziny 17:00 czasu wschodniego w serwisach Foxtel i Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Słuchać Najnowszy PODCAST FOX FOOTY poniżej lub kliknij, aby zasubskrybować ITUNES lub spotify

I foxfooty.com.au Zawodnicy potwierdzili niechęć do rezygnacji z selekcji Ladhamów w pierwszej rundzie, a Hawthorne wycofał się z wyścigu.

jak Foxfooty.com.au Poinformowano we wtorek, że Urząd nie pozwoli Ladhamsom handlować niczego poza wyborem z pierwszej rundy, a finaliści z drugiej strony chcą wzmocnić swoją rękę w tym roku lub w przyszłym.

Ladhams znajduje się za Scottem Lycettem w rankingach władzy i niecierpliwie czeka na więcej okazji gdzie indziej.

„Peter zasugerował, że chciałby przyjrzeć się opcji posiadania klubu, który byłby nieco bardziej gwarantem pierwszego miejsca” – powiedział Davies. 5AA.

Jesteśmy na to otwarci w zakresie, w jakim Pete tego potrzebuje. Popracujemy nad tym w ciągu najbliższego tygodnia. Myślę, że w tej chwili Pete raczej nie znajdzie nowego klubu, a jeśli tak, to jesteśmy bardziej niż szczęśliwi z tym też.

„Sam jest w tej samej sytuacji, w której prawdopodobnie szuka dłuższego czasu pośredniego, niż my byliśmy w stanie mu dać.

„Ludzie tacy jak (Zach) Butters, (Connor) Rousey i (Xavier) Dorsma (muszą) spędzać tam więcej czasu, być może (Paul Pepper) uważa go za nie do pokonania. Ale zdecydowanie wolałbym, żeby został w naszym klubie”.

READ  Federer spadł z pierwszej dziesiątki, gdy Nouri wspiął się w rankingu

Davis wylał zimną wodę na perspektywę dołączenia do sił zdobywcy medalu Brownlowa Toma Mitchella lub kapitana GWS Stephena Cunellio, opisując obie możliwości jako „wyjątkowo nieprawdopodobne”.

Tymczasem Jarrod Lennert, Sam Mays i Trent Burgoyne wciąż nie mają kontraktu i grozi im spisanie przez Port Adelaide pod koniec okresu handlowego.